MAGAZİN

Dilara Aksüyek kimdir, aslen nereli? Hacı Sabancı ile aşk yaşadığı iddia edilen Dilara Aksüyek kaç yaşında?

Son günlerde sıklıkla gündemde olan ve son olarak adı Hacı Sabancı ile aşk iddialarına karışan Dilara Aksüyek'in hayatı araştırma konusu oldu. Oyuncu Dilara Aksüyek, Merhamet ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de rol almıştır. Peki Dilara Aksüyek kimdir, aslen nereli? Hacı Sabancı ile aşk yaşadığı iddia edilen Dilara Aksüyek kaç yaşında? İşte hayatı...

Dilara Aksüyek kimdir, aslen nereli? Hacı Sabancı ile aşk yaşadığı iddia edilen Dilara Aksüyek kaç yaşında?

Magazin gündeminde olan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Dilara Aksüyek'ın hayatı, yaşı ve memleketi merak konusu oldu. Oyuncu Aksüyek, aslen İzmirlidir. Peki Dilara Aksüyek kimdir, kaç yaşında?

DİLARA AKSÜYEK KİMDİR?

24 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Dilara Aksüyek, 34 yıl yaşındadır. Aksüyek; İzmir, Karşıyaka'da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,65 m olduğu bilinen Aksüyek,
Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur.

dilara-aksuyek-500x500

İlk rolünü 2012 senesinde “Evlerden Biri” dizisinde ‘Filiz’ karakteri ile oynamıştır. 2013 yılında başlayan Özgü Namal'ın da rol aldığı “Merhamet” isimli dizide Narin’in kardeşi Şadiye’yi canlandırmıştır. Daha sonra “Kadim Dostum” isimli dizide Deniz karakterine hayat vermiştir.

027a66c9d44a68390915801f174f7933

Aksüyek, yüksek reytingleriyle bilinen Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde ise “Mahfiruze Sultan” karakterini canlandırmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler