MAGAZİN

Diriliş 'Ertuğrul' 81. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Diriliş 'Ertuğrul' dizisinin 81. bölüm fragmanında oba beyinin sözleri yeni bölümde yaşanacak olaylar hakkında bazı tüyolar verdi. Hainlerin içlerinden temizlenmesi gerektiğine dair bir konuşma yapan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanında bazı konuları gündeme getirmiştir. Son bölümü biter bitmez yeni bölümü ile merak edilen Diriliş Ertuğrul, 81

Diriliş Ertuğrul son bölümde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı da son bölümün ardından hemen yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar...

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşamyayınlanan son bölümünde heyecan adeta doruklardaydı. Dizinin dün akşamyayınlanan son bölümünde izleyicilerin nefesini kesen dakikalar yaşandı. İzleyiciler tarafından başladığı günden itibaren fenomen dizi haline gelen Diriliş Ertuğrul'un dün akşamyayınlanan son bölümünde en çok merak edilen konu Bamsi'nin yaşayıp yaşamayacağıydı. Son bölümde Helena'nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius'un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştı. Helena'yı korumak için kendi canını ortaya koyan Bamsi ağır yalandı. Peki, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Batuhan'ı kullanarak, Aslıhan'ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek'in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan'ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar'a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul'un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar'a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena'nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius'un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır. Aklı Helena'da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar'a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

79. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Vasilius'un desteğiyle Aliyar ve Ural'a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar'ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar'ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in Ural'ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul'un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.