Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Doktorları şaşkına çeviren vaka: Burnundan 150 canlı solucan çıkartıldı! "Orada olduklarını bile bilmiyordum"

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde bir adam şiddetli baş ağrısı nedeniyle doktora başvurdu. Baş ağrısını burun kanamasının takip etmesi üzerine yapılan kontrollerde ismi açıklanmayan erkek hastanın burnundan ve sinüslerinden larva aşamasındaki 150 canlı böceği çıkardı.

  MYNET-DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde ismi açıklanmayan bir erkek hasta yüzünde ve özellikle dudaklarındaki şişkinlik üzerine acil servise başvurdu. First Coast News'in haberine göre, hasta durumunu, "Sürekli olarak burnum kanıyordu. Tuvalete bile kalkamayacak noktaya geldim. Muayene için gittiğimde doktor 'Hareket görüyorum' dedi. Önce duruma bir anlam veremedim. Burnumdan yüzlerce böcek çıktı. Orada olduklarını bile bilmiyordum" dedi.

  KAMERA GÖRÜNTÜLERİNDE ORTAYA ÇIKTI

  2

  Dr. David Carlson basına, adamın burnunu bir kamerayla incelediğini ancak burnun iç kısmından ve sinüs boşluğundan beslenen ve adamın iltihaplanmasına neden olan doku ile dışkı döken düzinelerce böcek keşfettiğini söyledi. Dr. David Carlson, "Kafatası tabanının tam karşısındaydılar, beyninin tam altındaydılar, eğer içinden geçmiş olsalardı onu öldürebilirdi" dedi.

  3

  First Coast News, adamın yüzünün içinde gezinen böcekleri ve mide bulandırıcı çıkarımlarını gösteren ameliyathaneden grafik görüntülerini paylaştı. Adamın burun bölgesinden çıkartılan sürüngenler patalojide incelendi. Hastanın vücudundaki solucanların ölü balıklardan bulaştığı öne görüldü.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler