Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Doktorları bile şaşkına çeviren vaka! Cinsel organında patlama yaşadı... 'Daha önce dafalarca yaptım' diyerek kendisini savundu

  Avustralya'da cinsel organında dayanılmaz bir acı hissederek acil servise başvurmak zorunda kalan ismi açıklanmayan bir hasta gündem oldu. Doktorların raporuna göre hasta penisine bir dizi düğme pil yerleştirdikten sonra cinsel organında pillerin patlaması nedeniyle zor durumda kaldı. Hasta kendisini daha öncesinde defalarca benzer işlemi yaptığını söyleyerek savundu.

  MYNET-DIŞ HABERLER Avustralya'da 73 yaşındaki bir adam cinsel organına yerleştirdiği 3 adet düğme pilinin patlaması sonucunda ciddi bir şekilde yararlanarak acil servislik oldu. Western Health Üroloji Bölümü'nden Brendan Akihiko Yanada yayınladığı tıbbi raporda, üretradaki yabancı cisimlerin acil müdahale gerektiren ürolojik bir acil durum olduğunun altını çizdi.

  ACİL MÜDAHALE EDİLDİ

  kapak1

  Hasta daha öncesinde de cinsel organına yabancı nesneler yerleştirdiğini ve kendi kendisine çıkartabildiğini söyleyerek ilk defa böyle bir sorun yaşadığını belirtti. Doktorlar, pillerin, aşındırıcı bir deşarj ve dokuda devam eden erozyon nedeniyle mahremiyet bölgesinde siyah katran benzeri bir görünüme neden olduğunu keşfettiklerinde şok oldular.

  Pillerin çıkarılmasının ardından hasta 24 saat boyun tedavi altına alındı. 73 yaşındaki ismi açıklanmayan hastanın cinsel organında ciddi deformasyon oluştuğu belirtildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler