MAGAZİN

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Doya Doya Moda'dan kim elendi? Doya Doya Moda 26 Şubat Cuma sonuçları

Doya Doya Moda'nın 26 Şubat Cuma ekrana gelen son bölümünde hafta birincisi yarışmacı belli oldu. En şık olmak için yarışmacıların mücadele ettiği Doya Doya Moda hafta finalinde yine heyecanlı dakikalar yaşandı. Haftanın finalinde yarışmacılar 'Doya Doya Moda gazinosu ' konseptiyle jüri karşısına çıktı. Peki, Doya Doya Moda hafta birincisi kim oldu? Ödülü kim kazandı? Doya Doya Moda'dan kim elendi? İşte 26 Şubat Cuma Doya Doya Moda sonuçlar

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Doya Doya Moda'dan kim elendi? Doya Doya Moda 26 Şubat Cuma sonuçları

Gülşah Saraçoğlu, Ivana Sert, Uğurkan Erez, Seray Sever'in jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finalinde haftanın birincisi belli oldu. Yarışmacılar haftanın finalinde Doya Doya Moda gazinosu konseptine göre kombinler oluşturdu ve haftanın birincisi olabilmek için jüri üyelerinin karşısına çıktı.

DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda’da bu hafta haftanın birincisi Birben oldu. 93 puan toplayan Birben tasarım kolyenin sahibi oldu.

ürinin oylaması ile Birben 500 TL'lik çekin de sahibi oldu. Birben yeni haftada 1000 TL'lik bütçe ile alışveriş yapacak.

DOYA DOYA MODA GÜNÜN PUANLARI

Ayça: 39
Birben: 40
Ceren: 28
Rabia: 24
Özde: 24
Elif: 26
Rüya: 21

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Yarışmada bu hafta eleme gerçekleşmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
zaten ülkede herkes ne giysem diye düşünüyordu:)
kemal doğulu programdan çıktıktan sonra program çok keyifli oldu. ivana sertin gelmesi isabet olmuş. kemal doğulu ne iticiydin be adam ( daha çok kadın giyinimliydi ama)
Geri Dön