MAGAZİN

Duygu Özaslan yine gündemde! Taytlı pozu tepki çekti

Duygu Özaslan sosyal medyada yine gündem oldu! Poposunu photoshopla büyüten ünlü fenomene yorum yağınca ünlü fenomen açıklama yaptı.

Duygu Özaslan yine gündemde! Taytlı pozu tepki çekti

Geçtiğimiz yaz Instagram paylaşımlarıyla gerçek görüntüsü arasındaki değişimle gündeme bomba gibi düşen Duygu Özaslan epey tepki çekmişti. Gelen tepkiler üzerine 'yeni kararlar' alan Duygu Özaslan, kendisini spora ve sağlıklı beslenmeye verdi.

Sık sık spor yaparken paylaşım yapan Özaslan yine de photoshoptan vazgeçmedi. Geçtiğimiz hafta beden olumlama yapan ve bu paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü fenomen beden olumlasa da poposunun görüntüsünü beğenmemiş olacak ki photoshopla değiştirmiş. Bu görüntüler ise sosyal medyadaki kullanıcıların dikkatinden kaçmamış.

Ekran Alıntısı

Fiskosfasafiso hesabından yapılan paylaşımda "1 saatte poposunu büyütmüş. Açının bu kadar farklı olacağını sanmam. Shop yapan birinin beden olumlamalarına destek vermesini samimi bulmuyorum" denildi.

Duygu Özaslan ise bu yoruma kızdı. Özaslan paylaşıma yanıt verdi ve "Ben photoshop yapmadım" dedi.

Ancak ünlü fenomenin perdesindeki yamukluk gözlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ünlü olmak çok pahali ucuz insalar ünlü olamaz
Niye olmasın. En basit örnek Acun'un çıkardığı Aleyna.
@arican83 aleynada ses var. sen ne dersen de
Asıl ucuz insanlar çabuk ünlü oluyor.Bu ülkede dürüst temiz insanlar normal bir hayat yaşamaya çalışıyor.Tabi bütün ünlüler değil;az da olsa düzgünü var????
ünlü olmak için hersey yapar insanlar
Geri Dön