Mynet Trend

Dwayne Johnson, Red Notice’in Netflix tarihindeki en büyük film olduğunu söyledi

Netflix’in en sevilen yapımlarından biri olarak kabul edilen Red Notice’in başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot paylaşıyor. İzlenme listesinde iki hafta içinde üst sıralarda yer almayı başaran Red Notice’in başrolü Dwayne Johnson iddialı açıklamalar yaptı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Netflix tarihinin en büyük filmi” diyerek izleyenlere teşekkür etti.

Dwayne Johnson, Red Notice’in Netflix tarihindeki en büyük film olduğunu söyledi

Yönetmen ve senarist olarak Rawson Marshall Thurber imzası taşıyan Red Notice, Netflix’te gösterilmeden önce sinema salonlarında kısıtlı bir gösterimle vizyona girmişti. Eleştirmenlerden olumsuz yorumlar alan film dijital platformda yayınlandıktan sonra yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Filmin başrol oyuncusu Dwayne Johnson ekip arkadaşı Ryan Reynold ile bir videosunu paylaşarak sosyal medyadan teşekkür etti.

DÜNYA GENELİNDE POPÜLER OLDU

Red Notice’in izlenme sayısında rekora koştuğunu dile getiren Dwayne Johnson paylaşımına, “İşte benim kurnaz konuşan çılgın düşmanım. Ben size Red Notice’in neden resmen Netflix’in tarihin en büyük filmi haline geldiğinin bir tadına varıyoruz. İki haftadan kısa bir süre içinde tüm rekorları alt üst ettik. Daha çok haftamız var. Teşekkür ederiz. Dünyanın her yerinde bu hafta sonu Rede Notice’in tadını çıkarın” notunu ekledi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler