MAGAZİN

Ebru Polat Bodrum'da yazlık kiraladı! Villanın kirası şoke etti

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat Bodrum'dan yazlık kiraladı. Polat'ın yazlığının kirası dudak uçuklattı.

Ebru Polat Bodrum'da yazlık kiraladı! Villanın kirası şoke etti

Son dönemde kendi markasının çıkaran ünlüler arasında yerini alan Ebru Polat iddialı pozlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Ebru Polat yaz için Bodrum'u tercih etti. Bodrum'dan ev kiralayan Polat'ın kirası olay oldu. Yalıkavak'ta lüks bir villa tercih eden Polat aylık 100 bin lira kira ödüyor. Polat "İstanbul'da ev almayı seviyorum burada ise kiralamayı. Yazlığa gidip o kadar yatırım yapmam" dedi.

Ebru Polat açıklamasının devamında "Bodrum'a artık yatırım yapacağım fark ettim ki buraya yatırım yapmak daha karlıymış" demesi de dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bu kadın sürekli şarkıcı sıfatıyla manşet ama halen hangi şarkıyı söylediğini bilmiyorum ben..
bizler askeri ücretle sürünür iken ve %25 de vergiye gider iken, bizim bu para ile 4-5 senelik geçimimize denk gelen bir para ile adam gününü gün ediyor.100 000 elinin kiri daha ne paralar harcıyor su gibi belki ayda 500 000 TL rahat harcıyordur.neden maliye bunları takip etmez de bizleri takip eder.
bu zat ne iş yaparak aylık yüzlerce bin lira kazanıyor merak ettim. şarkıcı ise hangi şarkıyı hangi ara nerede söylüyor acaba?
Geri Dön