Ebru Polat oturduğu yerden dans etti!

Cesur pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı Ebru Polat yine yaptığı bir paylaşımla takipçilerini coşturdu.

Ebru Polat oturduğu yerden dans etti!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında gelen şarkıcı Ebru Polat son dönemlerde yaptığı cesur paylaşımlarla gündem oluyor.

Can Yaman'ın kaslı vücuduyla ilgili yaptığı “Maşallah! Olan var olmayan var. Bunu gördükçe evdekine yemek vermesi gelmez insanın! Bizimkiler bir de o tipleri ile ful kaprisli, kahır çekiyoruz” yorumundan sonra “Adama yürümemişim, resmen koşmuşum” sözleriyle gündeme gelen Polat şimde de Adana paylaşımıyla dikkat çekti.

Şarkıcı Ebru Polat, gittiği Adana’da oturduğu yerde dans ettiği video ile hayranlarını mest etti. Derin göğüs dekoltesiyle dikkat çeken Polat dansını da "Madem #Adana'dayız... Oturduğumuz yerde bile dans ederiz. Yerimizde duramıyoruz..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Bi insan daha ne kadar itici olabilirki.
bu kadıncık gözüne kestirdiği erkeği böyle tavlamaya çalışıyo herhalde iğrenç ucuz kalitesiz pespaye ve ölçüsüz kişilik göstergesi bu tip davranışlar .. yazıkli bir kadın olarak hemcinslerini de küçük duruma düşürüyor...azmış azmışta şuurunu yitirmiş abazalar gibi ...
Yime de yanında yat
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler