Ebru Yaşar’dan örnek hareket! Tam 500 aileye yardım elini uzattı

Pek çok ünlü ismin koronavirüsü salgını nedeniyle maddi olarak zorluk çeken insanlara yardım ettiğine tanıklık ediyoruz. Tam bir dayanışma sürecinden geçtiğimiz şu günlerde bir örnek hareket de şarkıcı Ebru Yaşar'dan geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden yardım konusunda elini taşın altına soktuğunu gösteren Yaşar, paylaştığı video üzerinden ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarını ulaştırdığını müjdeledi.

Başarılı isim tam 500 ailenin ihtiyacını karşılarken paylaştığı videosunun üzerine: “Birbirimize destek zamanı, ben gıdalarımı ulaştırdım” notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Ne yaptın güzel insan! geçen günlerde ido ve vs... aralarında ben 2aile, ben 3ailenin kirasını karşılıycam diyordu, işte bu yüzden lütfen söz buraya kadar yardımsever görün...
bu kürt kızları kadınları neden böyle batılı kızlarımıza özeniyor anlamıyorum.estetikten botokstan tanınmaz hale gelmiş birde makyajla üstüne tüy ekmiş.
hayrın en iyisi gizli yapmaktır ama bunlar sanki çok büyük birşey yapıyormuş gibi kameraya çekip sosyal medya hesabından paylaşıyor bu ne demektir kendisine ileride çıkar beklemektir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler