Ece Üner'den Buket Aydın'a destek mesajı

Suriye sınırına giden sunucu Buket Aydın'ın giyim tarzı ve makyajı eleştiri konusu olmuştu! Aydın'a kendi gibi sınırda olan meslektaşı Ece Üner'den destek geldi.

Ece Üner'den Buket Aydın'a destek mesajı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Barış Pınarı Harekatı kapsamında Fırat'ın doğusuna girdi. Sınırda hareketlilik artarken birçok gazeteci operasyonları takip etmek için Şanlıurfa'ya gitti. Sınıra gidenlerden biri de sunucu Buket Aydın idi. Aydın sosyal medyada paylaştığı makyajlı pozuyla eleştiri konusu olmuştu.

Buket Aydın üzerinden tartışmalar devam ederken tartışmaya sınırdaki bir diğer sunucu Ece Üner de dahil oldu. Yazdığı şiirlerle de bilinen Ece Üner meslektaşına sahip çıkarak, Buket Aydın hakkında uzun bir destek mesajı yayınladı.

Üner açıklamasında şunları yazdı:

"Canım insanlık; size bugün bir anne, bir kadın ve geçtiğimiz birkaç günde ölüm tehlikesi atlatmış bir gazeteci olarak bir sitemim var; Buket Aydın sınırda gözlerimin önünde hiçbir komando, özel harekat, jandarma, polis koruması olmadan görevini yaptı.

buket-aydin-pinar-barisi-harekati-s1fH.png

Ölümle yaşam arası tek bir an tek bir nefestir, bilen bilir. Bu cesareti ne bir saat ne bir makyaj kapatabilir.

Kesin nişancıların, roketatarların, havan mermilerinin hedefinde geçirdiğimiz her bir saniye, meslek aşkına bir ömürlük şehadettir! Bizim sektörde hiçbir şey hiç kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir.

Makyaja aldanmayın! Zaten gerçeğin mayası gözle görülmez, kalple, zamanla ve vicdanla görülür. Sizlerin vicdanı da bilirim ki yanılmaz bir yargıçtır" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
buket aydın denen feto artığı nasıl piyasada geziyor ilginç
Bu bizim milletçe en büyük özelliğimizdir .. Eleştirmeyi çok severiz kendini motive edecekse maakyajda yapar saçını da yapar gerçekte ilgilenilmesi gereken kısıma bakmayız biz hep işin magazin boyutundayız..
bunlarda orada nok yoluna g,idecekler ona yanarım tam teşekküllüaskerim orda şehit olacak oraya hava atmaya kaskla üzerinde press yazan yazlık yelelekle ölecek onada mı şehit diecek bu nasıl kafa ya şehitliği yerlere serdiniz yazıklar olsun gerçegi bile haber yapamıorsunuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler