Emina Jahovic yeni imajıyla dikkat çekti

Son dönemde sürekli özel hayatıyla gündem olan Emina Jahovic yeni imajıyla dikkat çekti. Jahovic saç rengini değiştirdi ve takipçileriyle paylaştı.

Emina Jahovic yeni imajıyla dikkat çekti

Mustafa Sandal ile 10 yıllık evliliğini bitiren Emina Jahovic daha sonra Saadettin Saran ile birlikte olmuş ve yaşadığı bu aşkla sık sık gündeme gelmişti.

1

Özel hayatıyla ilgili sürekli konuşulan Emina Jahovic şu sıralar yeni imajıyla dikkat çekiyor. Saç rengini değiştiren popçu yeni halini takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Emina Jahovic paylaşımına hayranları yorum ve beğeni yağdırdı.

2

Saran ile ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açıp açmadığı merak edilen Jahovic "Hayatımda şu an kimse yok tek düşüncem işim ve çocuklarım onun için çok keyifliyim" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
BUNLAR ÖRNEK OLDUKLARI İÇİN NAMUS BEDEN SERGİLEMESİ TEHŞİR YAZIKLAR OLSUN SİZ ÖLÜNDE ALLAH SİZE BU BEDENİN HESABINI ALLAH SORACAK ŞİMDİ KADINLAR BÖYLE GİĞİNECEK ADAMLAR NİYE BEDENİNİ SERGİLİYORSUN DİYECEK BAŞLAYACAK KADINA ŞİDDET DEMEYE AİLESİ OLMAYAN LAR TABİ BİR KADIN NEDEN BEDENİNİ SOYAR ORTALIĞA ÇIKAR KENDİNİ TEHŞİR EDER ALLAH BELASINI VERİRİ YAKINDA. EMELERİ DE ÇIKARIRLAR ŞİMDİKİ HAMİLELERİ GÖRÜYORUZ
kim ki bu ne iş üretiyor ki
döndurene bak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler