HABER

Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandı

Şişli Belediyesi’ndeki tartışmalı sürecin ardından istifa eden başkan yardımcısı Emir Sarıgül’den boşalan koltuğa Ankara Barosu avukatlarından Uğur Erhan Dinçer atandı.

Emir Sarıgül’ün yerine Avukat Uğur Erhan Dinçer atandı

Haberi doğrulayan Dinçer, “Bu görev için takdir edildim, kamu hizmeti bilinciyle Şişli halkına hizmet verebilmek için atanmış bulunmaktayım. Birlik olmak adına, görevimin gereklerini yerine getirmek için çalışacağım” dedi.

Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Avukat Dinçer’in sorumlu olduğu alanlar şöyle: Encümene Havale Yetkilisi, Zabıta Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Dış İlişkiler Müdürlüğü (Avrupa Birliği), Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü.

Avukat Dinçer, Ömer Faruk Eminağaoğlu ve Hamdi Yaver Aktan’ın da aralarında bulunduğu bir çok ünlünün avukatlığını yapıyordu.

Şişli Belediyesi'nde günlerdir devam eden kavgayla ilgili Mustafa Sarıgül, Twitter'dan açıklama yaptı. Sarıgül, ''Hayri İnönü ile birlikte beş yıl belediye meclis üyeliği yaptım, kendisini bir gün yanımdan ayırmadım.Bugüne kadar kendisine iyilikten başka bir şey yapmadım. Bugün söylediklerine hayret ediyorum. Bravo Hayri!'' dedi.

Mustafa Sarıgül: Bravo Hayri


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
ey insanlar buyur chp zihniyetinin ne olduğunu görün bunlar bir belediyeyi bölüşemiyorlar neden çünkü halk için değil kendi menfatları için vardırlar hani çare sarıgül diyenler aslında ne kadar hata etiklerini görüyorlar rakibine edemedin mi hemen mafiyayı devre şok devlet böylemi idare edilir uyanın ey millet. birde ülkeyi bu yamyamlara teslim et bakayım ülke iflasa gider valllahi.
SİZ daha kendi içinizle barışık değilsiniz..70 milyonu nasıl yöneteceksiniz balık baştan kokar..
NE OLURSA OLSUN CHP"NİN BAŞINA SARIGÜL GELMELİ BU PARTİ BAŞKA TÜRLÜ ADAM OLMAZ.
Geri Dön