Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Emlakçı banyo evin küvetinin büyüklüğünü göstermek için içine girdi! Tepkiler gecikmedi

  Emlak ajansı Ricacorp Properties'de yayınlanan videoda, tecrübeli emlakçı Sammi Chan bir küvetin ortasında sadece havluyla otururken gösterildi. Ev satış ilanında küvetin boyutunu alıcılara göstermek için Chan’ın seçtiği yöntem tepkilere neden oldu. Video kısa süre sonra ise yayından kaldırıldı.

  Hong Kong'ta Kai Tak bölgesinde yeni bir mülkü alıcılara tanıtmak isteyen emlak danışmanı Sammi Chan isimli bir kadın ilginç bir ev ilanına imza attı. Ev turu videosu çekerek YouTube hesabına yükleyen Chan, evin banyo bölümüne geldiğinde ise küvetin boyutunu göstermek istedi. Tüm kıyafetlerini çıkartarak beyaz bir havluya sarınan Chan, elindeki telefonla birlikte küvetin içine oturdu. Sosyal medyadan paylaşımına tepkilerin gelmesi üzerine Chan, gönderisini kaldırdı.

  “TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİ”

  2

  Sadece havluyla bedenini kapatarak küvetin içine giren Chan paylaşımında, “Rahatlayın ve bu harika banyonun tadını çıkartın. Bu küvetin boyutu türünün tek örneği ve bu boyutu bir villaya bakmadığınız sürece göremezsiniz. Bunu bir dairede bulmak nadirdir” dedi.

  3

  Kameramana banyodan çıkması için şakalar yapan Chan, daireyi satmak için uyguladığı politika nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Ev sahibinin onayıyla yayınlanan videosunu savunan Chan’ın davranışı sosyal medya kullanıcıları tarafından uygunsuz olarak nitelendirildi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler