HABER

En güzel Babalar Günü hediyesi! En anlamlı ve farklı Babalar Günü hediye önerileri

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan Babalar Günü geldi çattı. Babasına hediye almak isteyip de kararsız kalan, ne alacağını bilemeyen okuyucularımız için birbirinden güzel hediye önerilerinde bulunacağız.

En güzel Babalar Günü hediyesi! En anlamlı ve farklı Babalar Günü hediye önerileri

Doğumumuzdan, eğitimimize; evliliğimizden işimize kadar her zaman maddi, manevi destek veren kıymetli babalarımızın Babalar Günü’nü 20 Haziran’da kutlayacağız. Bu kıymetli günde hiçbir şey almasanız da babanızın yanında olup onu sevdiğinizi söyleseniz yeter. Ancak gönüllerini daha da hoş etmek isterseniz, size birbirinden güzel hediye önerileri vereceğiz.

BABALAR GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Öncelikle babanıza hediye alırken, onu en iyi tanıyan kişi sizsiniz. Bu yüzden onun zevklerine uygun hediye seçmelisiniz. Hediyenizi seçerken babanızın ihtiyaçlarına yönelik olarak hareket etmeniz, aldığınız hediyenin anlamını daha da artıracaktır.

TEKNOLOJİYİ SEVEN BABALARA HEDİYE ÖNERİLERİ

Malum teknoloji çağındayız, babanız da teknolojiye ayak uyduruyorsa, kendisine laptop, tablet veya telefon alabilirsiniz. Bunların hepsi var derseniz, telefonuyla uyumlu akıllı bir saat de babanızı mutlu edecektir. Özellikle babalarınıza ulaşamamaktan şikâyetçiyseniz, bu akıllı saat ile telefonunun çaldığını görecektir. Her bütçeye göre akıllı saat bulabilirsiniz

FUTBOL TUTKUNU BABANIZA TAKIM FORMASI

Hemen hemen erkeklerin çoğu futbol sever. Hele ki kendi tuttukları takımın maçlarında daha bir tutkuyla sarılırlar kumandaya. Bu Babalar Günü’nde babanıza forma hediye edebilirsiniz.

OFİS MALZEMELERİ

Masa başında çalışan babalar için ajanda, dolma kalem, not defteri gibi ofis malzemelerinden birini alabilirsiniz.

ŞIKLIĞINA DÜŞKÜN BABALARA KOL DÜĞMESİ

Sıkça takım giyen babalar için kol düğmesi vazgeçilmez bir aksesuar. Babanızın kol düğmelerinin arasına sizin seçtiğiniz bir kol düğmesini eklerseniz, çok beğenerek takacaktır. Örneğin adının baş harflerinden oluşan bir kol düğmesi alabilirsiniz.

BABALARIN OLMAZSA OLMAZ HEDİYESİ PARFÜM

Genelde erkeklere hediye alırken çok zorlanıyoruz ve klasik hediyelerden biri olan parfümü tercih ediyoruz. Ancak bu klasik hediye her zaman babaları sevindirmeye yetiyor. Nefis bir koku seçerek babanızı mutlu edebilirsiniz.

TIRAŞ TAKIMI

Artık erkeklerin birçoğu evinde tıraş oluyor. Siz de babanıza güzel bir tıraş takımı hediye ederseniz hem sakalını hem de saçını rahatlıkla kesebilir.

GÖMLEK

Babanıza alacağınız belki de en rahat hediye gömlek olabilir. Bir sürü gömleği olsa da yenisini aldığınızda sevineceğine eminiz.

Geri Dön