MAGAZİN

Enes Batur alkolü fazla kaçırdı! Ayakta durmakta zorlandı

Koronavirüs olmasıyla gündeme gelen YouTuber Enes Batur, önceki akşam Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülendi. Aşırı alkollü olan Batur ayakta durmakta güçlük çekti.

Enes Batur alkolü fazla kaçırdı! Ayakta durmakta zorlandı

Ünlü YouTuber Enes Batur gecelerde yakalandı.

ENES BATUR (1)

Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülenen Batur ayakta durmakta bile zorlandı. 22 yaşındaki Batur'a "Alkolü fazla kaçırmışsınız. Çocuklara böyle mi örnek oluyorsunuz?" sorusu yöneltildi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

ENES BATUR’U KAÇIRTAN SORU! Ünlü YouTuber ve sosyal medya fenomeni Enes Batur Nişantaşı'nda eğlence çıkışı arkadaşları ile birlikte UçanKuş TV ekibinin objektiflerine takıldı. Basın mensuplarının kapıda beklemesi üzerine Batur, bir süre daha mekandan çıkmadı. Daha sonra mekandan çıkan Batur telefon ile konuşurken aracına doğru yöneldi. Muhabirlerin “Ayakta duramıyorsunuz” sözlerine karşılık ise “Yoo duruyorum” cevabını verdi. Muhabirlerin “Çocuklara böyle mi örnek olacaksınız?” sorusunu yanıtsız bırakıp, hızlıca aracına binip oradan uzaklaştı. Muhabir- Onur Üçkarışoğlu Kameraman- Mustafa Demirtaş #Enesbatur #nişantaşı #youtuber #ucankus

UçanKuş TV (@ucankustv)'in paylaştığı bir gönderi ()

Batur, bu soruya sadece gülümsedi. Ayakta güçlükle duran Enes Batur'un yardımına mekan çalışanları koştu. Batur, çalışanların omzuna tutunarak yürüdü

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
zaten oyunla çocukları dinle yaşlıları yalan dolan la orta yaşları hep kandırıyorlar onlarda kanıyor.böyle tiplerde hayat yaşıyor yiyor içiyor geziyor.
ZEHİR ZIKKIM OLSUN..SEVAP BEDAVA GÜNAH PARAYLA..
böyle insanların sonu hep hüsran
Geri Dön