Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölümde Meryem vuruldu mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölümde final sahnesi nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölümde Yılmaz silah doğrulttuğu Meryem Çakırbeyli'yi vurdu mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm son sahnesi silah sesiyle bitti ancak Meryem öldü mü, vuruldu mu sorusu yanıtsız kaldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölümde Meryem vuruldu mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14 Kasım Salı akşamı yayınlanan 80. bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. Dizinin son bölümünde İlyas, Alparslan ve Fahri büyük bir tuzağa düştü. Kocası Hızır Çakırbeyli'nin cezaevine girmesinin ardından, düşmanlara karşı savaşmak zorunda kalan Meryem Çakırbeyli ise büyük tehdit altına girdi. Final sahnesinde ise, Yılmaz Meryem'i öldürmek için silah doğrulttu. Meryem'in vurulup vurulmadığı ise gelecek bölümde belli olacak.

Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar.

Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır… Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler