MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Dostum Dostum'u söyleyen Olgun Şimşek sesiyle büyüledi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 80. bölümünde Yaşar Kimsesiz rolünü canlandıran Olgun Şimşek'in söylediği Dostum Dostum türküsü büyük beğeni topladı. İşte Olgun Şimşek'in sesinden Dostum Dostum yorumu..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Dostum Dostum'u söyleyen Olgun Şimşek sesiyle büyüledi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 14 Kasım Salı akşamı yayınlanan 80. bölümüne Olgun Şimşek'in söylediği Dostum Dostum türküsü damga vurdu. Yaşar Kimsesiz ve Hızır Çakırbeyli geçtiğimiz bölümlerde cezaevine girmişti. Çakırbeyli ile aynı koğuşta kalan Yaşar, efkarlanarak türkü söyledi.


SOSYAL MEDYADA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Etkileyici sesiyle dikkat çeken ünlü oyuncu Olgun Şimşek'in söylediği türkü sosyal medyada büyük beğeni topladı. Olgun Şimşek Twitter'da trending topics olarak Salı akşamının en fazla konuşulan isimleri arasına girdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta neler oldu?
Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder.

Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar.Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi'ye değen Mürsel'in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır…Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas'ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir.

Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem'in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali'nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler