MAGAZİN

Esra Erol'a tepkiler çığ gibi! RTÜK harekete geçti

Radyo Televizyon Üst Kurulu isim vermeden Esra Erol'un programında yaşanan 'yasak aşk' skandalıyla ilgili olarak, 'Gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır' açıklamasında bulundu.

ATV ekranlarındaki Esra Erol'un programında bir kadın, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulunmuştu.

Canlı yayın sırasında DNA testi sonuçlarını açıklayan Esra Erol, kadının eşine çocuğun biyolojik babası olmadığını söylemesi üzerine, "Nasıl yani, kim babası" tepkisini almıştı.

Kadın ise "Ben biliyordum zaten. Şükür elhamdülillah diyorum" ifadeleriyle sevindiğini söylemişti.

Öte yandan, Esra Karakuş ve eşinin, çocuklarının doğumunun 40. günü için düzenledikleri kutlamada, DNA testi yapılan bebeğin komşu Cengiz'in kucağında bulunduğu bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Ei8_suOXYAA8HPK

RTÜK'TEN AÇIKLAMA

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ise isim vermeden Esra Erol'un programıyla ilgili olarak, “Gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır” açıklamasında bulundu.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde bir TV programcısının yayını nedeniyle Üst Kurulumuz töhmet altında bırakılmakta ve ‘RTÜK nerede?’ benzeri sorular, gerek basın aracılığıyla gerekse sosyal medya üzerinden dile getirilmektedir. Milli ve manevi değerlerin korunmasına azami özen gösteren RTÜK, bazı çevrelerin oluşturmaya çalıştığı algıyla hak etmediği bir kampanyaya maruz kalmaktadır. 7/24 devam eden yayınları takip eden ve gereğini yapan RTÜK, görevinin başındadır. Bahse konu programla ilgili gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

rtk-Q0AH


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 125 yorum
atv birsey olmaz. iktidar yalakası bir kanal.
@canko13 her türlü namussuzluğu yapabilirsiniz. Rtük bişey yapmaz sıkıntı yok. Yeterki gerçekleri konuşmayın . İktidarı övün.
onlar şuan netfilikşe takmış durumda. siz keyfinize bakın ATV kanalı.
bizzat iktidarın kanalı????
ne kadar rezalet olursa o kadar reyting
Bu kadın adamı katil yapar..
Erkek her haltı yesin.. O erkek de geç.. Kadın yapınca öldür.. İşte Türkiye de çoğunluk senin gibi cahil olduğundan hiçbir yere gelmicek çünkü sizin hayatınız kafanızda değil bacak arasında geziyor..
@zuuzuusuu en büyük cahil sensin her kim olursa olsun erkek yada kadın yapıyorsan evlenmeyeceksin yazık günah değil mi o çocuklara anlaşılan oki istanbul sözleşmesi yuvaları yıkıyor sizde savunun sadece bi empati yapın yazık günah değil mi o adama kendi çocuğu sanıp bakıp büyütmüş yazıklar olsun size kesin sende öyle beynamussun
@zuuzuusuu ne olmalı şimdi kadın evlenecek istediği ile yatacak çocuk yapacak o zaman medeni olacağız
Geri Dön