MAGAZİN

Esra Erol'u çıldırtan olay! Kuma olarak kaçan Nilüfer annesine saldırdı

Aylar önce kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçan ve sonrasında Esra Erol'un programına çıkarak pişman olduğunu söyleyen Nilüfer isimli genç kadın, aradan 2 ay geçtikten sonra yine aynı adama kaçtı. Dün Esra Erol'un stüdyosunda annesiyle yüzleşen Nilüfer, yayın sonrası kendisine engel olmak isteyen annesini iterek yere düşürdü.

2 ay önce Esra Erol'un programına çıkan Hayriye Hanım, 19 yaşındaki kızı Nilüfer'in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya ile kaçtığını söyleyerek yardım istemişti. Canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih'in eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı evde yaşamayı kabul ettiğini söylemişti. Günler sonra kararını değiştirip boşanmak istediğini söyleyen Mevla, eşinin ısrarı üzerine evliliklerine 2. şansı vermişti. Nilüfer ise pişman olduğunu söyleyerek ailesinin yanına dönmüştü.

YİNE AİLESİNİN YANINDAN KAÇTI

Ordu'da işe başlayan Nilüfer ise önceki akşam "İşe gidiyorum" diye evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını söyleyen anne Hayriye Hanım, Esra Erol'dan yardım istedi. Kısa sürede bulunan Nilüfer, ailesinin yanına dönmek istemediğini İstanbul'da yaşamak istediğini söyledi.

ikinci-kez-evli-adama-kacan-nilufer-esra-erol-un-14072080_943_m

NİLÜFER'DEN ANNESİNE SALDIRI! SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Canlı yayına gelerek ailesiyle yüzleşen Nilüfer, yayın sonrası öfke patlaması yaşadı. Nerede ve kiminle kalacağını soran annesinin kendisine terlik fırlatmasıyla sinirlenen Nilüfer, annesinin üzerine yürüyüp iterek yere düşürdü.Koşarak kaçmaya çalışan Nilüfer'in peşinden giden 18 yaşındaki erkek kardeşi, "Sen kimi itiyorsun" diyerek ablasına sert çıkıştı. Sinir krizi geçiren Nilüfer, oradaki sağlık ekibinin müdahalesiyle ambulansa alındı. Nilüfer'in yanına ilk gelen kişi ise saldırdığı annesi oldu.

TEKRARDAN EVLİ ADAMA KUMA OLARAK KAÇTI

Yaşanan olayların ardından canlı yayında açıklama yapan Esra Erol, acılı anneye Nilüfer'in daha önce de kaçtığı Salih Kaya ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı kabul ettiğini söyledi. Haberi alınca yıkılan anne ise "Benim artık böyle bir evladım yok" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
o alacağı tadı aldı.bırakırmı herifi.azmış kız vesselam.
Bu ve benzeri hadiselerin artmasında YEGANE SORUN,HUKUK SİSTEMİMİZİN GERKETİĞİ GİBİ İŞLEMEMESİ YADA İŞLETİLMEMESİ VAR.Hani TMK.Göre tek eşlilik vardı.Hani evli biri bir başkasıyla ilişki yaşıyorsa(zina etmiş olma)suç işlemiş oluyordu. Demk bu ülkede yasalar birilerinin çiğnesin diye var. TIPKI VATANDAŞA MASKE-MESAFE diyerek milyonlarca cezanın yazıldığı ülkemde 17000 KİŞİ İLE KNOGRE YAPARAK MASKE-MESAFE KURALINI İHLAL EDENELRİN CEZASIZ KALMASI VE 84 MİLYONU SUÇLU GÖSTERMESİ GİBİ.
zina suç değil bu yüzden sıkıntı olmaz
Ne kadar saçma bir yorum. Esra Erol un bu gereksiz konuklarını siyasete bağladın ya nasıl bağladın merak ediyorum :)))))
ruh hastası bu kızın akıl sağlığı bozuk
Geri Dön