Esra Erol'un programında ilginç olay! Eşi sosyal medyadan tanıştığı kişiyle kaçan koca isyan etti

Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medya üzerinden tanıştığı başka biriyle kaçan 23 yaşındaki Recep Özsoy, Esra Erol'da programına katılarak yardım istedi. Özsoy, eşini affetmeye hazır olduğunu söyleyerek gözyaşlarına boğulmasına rağmen sosyal medyada paylaşılan videoyu izleyince adeta darmadağın oldu.

4 aydır kayıp olan eşini aramak için Esra Erol'un programına katılan 23 yaşındaki Recep Özsoy, canlı yayında eşine seslendi. İnternetten tanıştığı eşi Hülya Özsoy'un yine internet üzerinden tanıştığı A.Y.’nin yanına gittiğini öne süren Recep Özsoy internete isyan etti.

esra2

Kayınpederi ile birlikte canlı yayına konuk olan Recep Özsoy, eşi Hülya Özsoy’un 14 Ekim’den beri kayıp olduğunu ve A.Y. isimli biriyle kaçtığı iddiasında bulundu.

Yardımsever isimli bir fake hesaptan eşinin Konya’da A.Y. isimli biriyle birlikte olduğunu öğrenen Recep Özsoy “Fotoğraflar geldi bana, internete lanet ediyorum! Benim yuvamı yıktı.” ifadelerini kullandı. Eşinden boşanmak istemeyen Recep Özsoy, affetmeye hazır olduğunu, tutunacak tek dalının eşi Hülya olduğunu söyleyerek gözyaşlarına boğuldu. İzleyicilerden gelen ve sosyal medyada paylaşılmış videoyu canlı yayında izleyince Özsoy, adeta darmadağın oldu.

esra111

İddiaların odağındaki isim A.Y. canlı yayına bağlanarak, Hülya Özsoy ile birlikte olduğunu doğrulayarak kendi aralarında söz yaptıklarını dile getirdi. Recep Özsoy’un eşi Hülya Özsoy ve birlikte kaçtığı A.Y.’nin nerede olduğu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 92 yorum
Memleket ne hale geldi abuk subuk işler normalmiş gibi milyonlarca insanın önünde hergun ortaya dökülüyor biz hangi dine mensubuz ne ara bu kadar namussuz hayasız bir millet olduk
internetten gelen internetten gider
son yirmi senede milleti dantel gibi işlediler siz uyumaya devam edin.
arkadaş mal mısın nesin kız yollu belli oralara çıkıp ne rezil ediyon kendini bırak ne hali varsa görsün pislik kadin
Su testisi su yolunda kırılır! Fark ediyormusunuz? Bu ülkenin kadınlarının düşürldüğü hale? Biliyorlar ki kadın bozulursa toplum bozulur! Çünkü kadın toplumu doğurur!!!
@fahrettin_goycimen_1960 Atatürk gibi laf etmişsin paşa helal olsun
Allah rızası için şu tarz programlar yasaklansın. toplumda önceden ar vardı. şimdi ne ar kaldı nede ahlâk
programların ne suçu var toplumun ar damarı çatlamış, mayası bozulmuş milletin.
program yasaklaninca ülkede bu tür şeyler yasanmiycak doğrumu?
@spoor Aynı olaylar eskiden de vardı ama haberimiz olmuyordu.
yav bu kardesimiz bizim fabrikada calisiyo berabaer ise gidip geliyoruz cok iyi bi cocuk yazik etti eski esi diyim valla yazik:(
Kardeşim gidin konuşun anlatın vazgeçirin belli ki biraz saf kalpli bir arkadaş, hala peşine düşmüş geri istiyorum diyor. Geri çekilsin süründürsün kadını, boşamasın. İzleyince hangi tarafa kızacağımı şaşırdım gidene mi geri isteyene mi?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler