MAGAZİN

Evrim Alasya Akrep dizisiyle ekrana dönüyor! Yeni rolüyle çok konuşulacak

Kırmızı Oda dizisindeki Meliha rolüyle büyük beğeni toplayan Evrim Alasya, Star TV'de yayınlanacak olan Akrep dizisiyle ekrana dönüyor. Evrim Alasya Akrep dizisinde sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

Evrim Alasya Akrep dizisiyle ekrana dönüyor! Yeni rolüyle çok konuşulacak

Ünlü oyuncu Evrim Alasya, son olarak Kırmızı Oda dizisinde Meliha karakterini canlandırmıştı. Dizideki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Alasya, bu defa Demet Akbağ'la birlikte Akrep dizisinde başrol oynayacak.

Canlandırdığı Ferda Kendirci ile ekranın en çok konuşulacak rolüne imza atmaya hazırlanan Evrim Alasya, Akrep’te geçmiş günahların intikamını almaya yeminli, son derece hırslı bir karakterde yer alacak.

resize-33a0364-jXr3

Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı, Gökçen Usta’nın yönetmenliğini üstlendiği Akrep’te Demet Akbağ’ın canlandırdığı Perihan Emgen’le kıyasıya bir iktidar savaşına tutuşacak Ferda Kendirci, ölümcül zekası ve manipülasyon becerisi ile izleyiciyi hayli etkileyecek.

resize-33a3630-NQ2r

Geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini anlatan Akrep dizisi ilk bölümüyle 11 Aralık Cuma akşamı Star TV'de ekrana gelecek.
resize-33a5681-peRM

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Kadının kel ve makyajsız hali bile Nebahat Çehreye benziyor. Oyunculuğunu da çok beğeniyorum
neydin ne oldun meliha
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler