MAGAZİN

Eypio konsere geç kalınca hem yuhalandı hem de ıslıklandı

Son zamanlarda yaptığı şarkılarla gündemde yer alarak kendini sevdiren sanatçı Eypio, Bilecik'te vereceği konsere 1 buçuk saat geç kalınca hem yuhalandı hem de ıslıklandı.

Eypio konsere geç kalınca hem yuhalandı hem de ıslıklandı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından Bahar Şenlikleri kapsamında üniversitenin konser alanında dün gece saat 21.00'de konseri olan Eypio mahlaslı Abdurrahim Akça, 22.30'da sahneye çıkınca binlerce kişi tarafından hem yuhalandı hem de ıslıklandı. Organizasyon şirketi tarafından Eypio'nun geldiği ve konserin başlamasına az kaldığı söylenmesine rağmen binlerce kişi isyan etti.

AW693333_02

En son çare olarak 'Eypio sizinle görüntülü konuşmak istiyor. Arıyoruz ama görüntülü konuşmada ne olur yuhalamayın' denmesine rağmen binlerce kişi tekrar yuhalayınca, görüntülü arama da yapılamadı. Sahneye 22.30'da çıkan Eypio, binlerce kişi tarafından protesto edilince özür dileyerek, "Çevirmeye takıldık" dedi.

AW693333_04

Yaşanan protestolar sonrası başlayan konser yaklaşık 1 saat sürerken, sanatçı konser sonunda beklemeden alandan ayrıldı. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş tarafından şarkıcıya verilecek olan hediyeler ise verilemedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Çevirmeye takılmış.Bu olsa olsa kuzu çevirmeye takılmıştır göbekten belli :D
tbr ediyorum bikac tanede yumurta atsaydınız tam olacaktı
Laf kalabaligina gerek yok kisacasi protesto edildi
Geri Dön