SPOR

CANLI

Fenerbahçeli taraftarlardan Rıdvan Dilmen'e tepki

Anayasa değişikliği referandumu için 'Evet' kampanyası başlatan eski Fenerbahçeli futbolcu Rıdvan Dilmen'e Fenerbahçeli taraftarlar tepki gösterdi.

Fenerbahçeli taraftarlardan Rıdvan Dilmen'e tepki

Euroleague'de Fenerbahçe - Galatasaray basketbol maçında taraftarlar Rıdvan Dilmen'in posterleri üzerine doğum ve ölüm tarihlerini yazan afişleri kaldırdı.

Futbol Federasyonu Başkanlığı için aday olmayı istediğini daha önce açıklayan Rıdvan Dilmen önceki gün paylaştığı bir videoyla referandumda 'evet' oyu vereceğini açıklamış ve kampanya başlatmıştı.

Kampanya sosyal medyada da çok sayıda destek ve eleştiri almıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 93 yorum
SENİNLEYİZ RIDVAN. İNADINA EVETTTTTTTTTT
Memleket elden gidiyor,bunlar inat peşinde! Neye evet dediğini bilmeyen insanlarınız. RTE ölümsüz değildir, bir gün manyağın biri gelir namaz kılmak yasak,oruç yasak derse görürüm ben sizi.. @olur3
@olur3 BUGÜNE KADAR ŞEYTAN RIDVAN DI BUGÜNDEN SONRA YALAKA VEYA YALAMA RIDVAN OLARAK ANILACAK..
@olur3 Neye neden evet dediğimizi biliyoruz. Siz neye neden hayır dediğinizi bilmiyorsunuz. Köküne kadar #evet #varım.
@cengizeryilmaz 3 tane neye evet dediğini yaz söz bende evet diyeceğim yiyorsa
@olur3 İnatla falan Vatanperverlik olmaz;Önce neye evet dediğini öğren ondan sonra konuş. Ne olduğunu bilmeden önüne getirecekler basacaksın evet'i.Bari biraz araştırın da bu ülkenin hayrına olacak ne var bu yeni Anayasa düzenlemesinde.Bir kişiye olağanüstü yetkiler ve güçler verilerek güçlü Türkiye olamazsın ancak güç zehirlenmesine uğramış diktatörler çıkarırsın!
@cengizeryilmaz Yahu neyini biliyorsunuz?Allah aşkına yazsana!Sadece bildiğiniz şey neredeyse tapacak seviyeye geldiğiniz adamı kral ilan etmek.Başka derdiniz yok.Siz ne anlarsınız Milli Egemenlik'den,HAlkın kendi kendini yönetmesinden!Cumhuriyet'den! Varsa yoksa biri efendilik yapsın,başınızda olsun,o söylesin siz tekrarlayın.Yazık bu akla ya
@pavic1986 sen evetin bu olduğunumu sanıyorsun.o gövdene yazık,kafanı boşuna taşıyor.başkanlık sisteminin olduğu ülkelere bak,bütün dünyada onların sözü geçiyor,ama senin gibi özürlüler başkanlık deyince hemen arap ülkelerine olayı bağladığınız için ancak bukadar anlıyabiliyorsunuz.aslında sen ve senin gibiler haklısınız çünki başka bir şekilde yorumlamak için seviyeniz yetmez.
@cengizeryilmaz monarşiye evet demiyoruz cumhuriyet için hayır diyoruz
@pavic1986 Senin takip ettiğin sosyal medya ve medya da bu algı yapılıyor sizde ona inanıyorsunuz
@osmangul_7070 Rıdvan Dilmen futbolculuğu döneminde hangi yabancı takımda oynamış bilen varmı ?
helal olsun size bir beişktaşlı olarak tebrik ediyorum
rıdvan hiç bir zaman fenerli olmadıki onun hırsı para ve mevki gözü federasyon başkanlığında tayyibe şirin gözüksünki başkan olsun nasıl olsa başkanlık sisteminde başkan secimle gelmiyecek başkan istediğini atayacak tamda rıdvanın istediği ortam allah bunlara fırsat vermesin.
@eminbakircioglu adam ta 2009 da niyetlenmiş olmamış aradan 8 senen geçmiş adam milli menfaatler için bişeyler yapıyor başkanlık için yalakalık demekki siz mevki için yalakalık yapanlardansınız
Takım
O
Av
P
Geri Dön