Furkan Kızılay'dan Çocuklar Duymasın açıklaması

Oyuncu Furkan Kızılay ‘Çocuklar Duymasın’ dizisine geri döneceğine dair çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

Furkan Kızılay'dan Çocuklar Duymasın açıklaması

Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcısı ve senaristi Birol Güven, Twitter hesabından; "Havuç eve dönüyor. Çocuklar Duymasın'da Havuçlu günler başlıyor" yazarak diziyle özdeşleşen karakterin ekrana geri döneceğini duyurmuştu.

Sezon başında dizide rol almayacağını açıklayan Furkan Kızılay ''Ben artık farklı projeler yapmak istiyorum. Tekrar 'Havuç' olmak istemiyorum." demişti.

'BU HABERLERİN BENİMLE BİR ALAKASI YOKTUR!'
Furkan Kzılay dün hakkında çıkan Çocuklar Duymasın’a geri döneceğine dair çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Furkan Kızılay yaptığı paylaşıma şu notu düştü : ‘Herkese merhaba aldığım pek çok sorudan sonra bu açıklamayı yapma gereği hissettim. Çocuklar duymasına geri dönmüyorum.‘Havuç çocuklar duymasına geri dönüyor’ haberinin benimle bir alakası yoktur.'

FURKAN DEĞİL HAVUÇ KARAKTERİ DÖNÜYOR
Furkan Kızılay'ın açıklamasının ardından, Birol Güven'in yaptığı paylaşımın yanlış anlaşıldığı ortaya çıktı. Havuç karakteri geri dönecek ama Furkan Kızılay canlandırmayacak. Havuç'a kimin hayat vereceği ise henüz açıklanmadı.

123

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Yani Havuç,sen Tamer'den daha nı karizmatiksin,daha iyi bir sanatçı mısın ??? Amma naz yaptın,Çeşme akarken testini doldur uyanık ol olumm !!!
havuç aç kalırsın kardeşim sen başka ne yapabilirsin ki bu sektörde :)
Ama helal olsun bende hani dönmeyecekti diye açıklama yapmıştı diyordum. Bu saatten sonra fikrimi değiştirdim bence git bastır al rolü hem sana yakışır o rol hemde parana bak kardeşim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler