Game of Thrones’ta Arya Stark’ın seks sahnesi olay oldu (DİKKAT! SPOILER İÇERİR)

(DİKKAT, SPOILER!) Game of Thrones 8. sezon 2. bölümde Arya Stark karakterinin ilk kez çıplak göründüğü seks sahnesi seyircilerin tepkisini çekti.

Game of Thrones’ta Arya Stark’ın seks sahnesi olay oldu (DİKKAT! SPOILER İÇERİR)

Game of Thrones’un 8. sezon 2. bölümünde Maisie Williams’ın canlandırdığı Arya Stark karakterinin bekaretini kaybetme sahnesi, seyircilerden tepki topladı.

(Spoiler: Bir eserin konusu veya detayları hakkında bilgi veren, seyretmeyenler için sürprizi bozan açıklama veya ipucu)

Dizinin dün gece yayınlanan yeni bölümünde Arya’nın soyunduğu sahne seyircilerin en çok konuştuğu sahne oldu.

Arya ve Robert Baratheon’un oğlu Gendry flört etmeye başladı. Bu yakınlaşma, Winterfell ile Kuzey Kralı'nın savaşa hazırlanma anına denk geldi.

,QeEOcuQDtUa8ShAqnhROpQ

Gendry, Arya’ya eski sevgilileri hakkında soru sorduğunda, Arya bakire olduğunu söyleyerek, “Biraz sonra öleceğiz. Ölmeden önce bunun nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorum” dedi.

White Walker’lar Winterfell’e ulaşmadan hemen önce Arya’nın amacına ulaştığı anlaşıldı.

,vRGLimaqYkGKSPnk1iOHVQ

Arya’nın ilk kez çıplak göründüğü seks sahnesi, seyircilerin sosyal medya üzerinden eleştirel yorumlar yapmalarına yol açtı; seyirciler, sahneden duydukları rahatsızlığı dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
beğenmeyen izlemesin kardeşim!!! millet uzayda nasıl yaşarım diye araştırma yapıyor bizim uğraştığımız şeye bak; neymiş efendim bu sahne çok rahatsızlık vericiymiş!! kimse kafanıza silah dayayıp zorla izletmiyor
Neden rahatsız olmuşlar anlayamadım ?
kıskanmayın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler