Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Beyin ameliyatı geçiren kızın küçük kızın peruğunu görünce yaşadığı mutluluk sosyal medyada gündem oldu! Milyonlarca izlenmeye ulaştı

  Sosyal medyada 'meleklerin_abisi' kullanıcı adıyla ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya çalışan Yasin Kiraz isimli fenomenin paylaşımı olay oldu. Geçirdiği beyin ameliyatı nedeniyle saçlarını kazıtmak zorunda kalan küçük Mira'ya bir peruk hediye eden Kiraz o anları sosyal medyadan paylaşınca herkesi duygulandırdı.

  Beyin ameliyatı geçiren Mira isimli küçük bir kızın hediyesine peruk hediye edildiği anlarda yaşadığı şaşkınlık ve mutluluk sosyal medyada viral oldu. Kapıyı açtığında karşısında elinde perukla Yasin Kiraz'ı gören küçük kızın tepkileri sosyal medya kullanıcılarını duygulandırmaya yetti.

  3

  Görüntülerin devamında ise küçük kıza peruğu katıldı. O anlara sosyal medyadan yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Allah şifa versin çok tatlı kız" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Hep böyle yüzü gülsün" yorumu eklendi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gece gece ağlattın beni kral" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler