Genelkurmay çatı davası kararı sonrası arbede çıktı! Polis havaya ateş açtı

Genelkurmay çatı davası kararları sonrasında şehit yakınları ve polis arasında arbede yaşandı. Polis havaya ateş açtı.

Genelkurmay çatı davası duruşması sonrasında polis ile şehit ve gazi yakınları arasında arbede çıktı. Polis havaya ateş açtı.
FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığında yaşanan eylemlerle ilgili aralarında sözde Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de bulunduğu 224 sanık hakkında açılan çatı davasında karar açıklandı.

Sözde Yurtta Sulh Konseyi üyeleri eski Orgeneral Akın Öztürk, darbe bildirisinde imzası olan eski Tuğgeneral Mehmet Partigöç, Hulusi Akar'a darbeyi tebliğ eden eski Tümgeneral Mehmet Dişli ve eski Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral İlhan Talu, 141 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

POLİS HAVAYA ATEŞ AÇTI

Genelkurmay çatı davası duruşması sonrasında polis ile şehit ve gazi yakınları arasında arbede çıktı. Polis havaya ateş açtı.

1

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Allah şehit yakınlarına sabır versin siyasi ayağı da kısa sürede ortaya çıkması dileğimiz..
@maslan_1980_giphi Siyasi ayağı olamaz onlar kandırılmıştır.Bir başlarsa kimyasal reaksiyon gibi baştan sona alır götürür.O zaman hepsi bildiklerini anlatmaya başlarlarsa neler olur sen düşün gerisini.Sorun bakalım iktidara,CHP darbe araştırma komisyonu kurulsun dediklerinde niye red etmişlerdi?Öyle köprü,park ve meydan isimlerini değiştirip vatandaşa show yapmakla olmuyor bu işler.
@anonimus bir bktan haberin,,yok cehaphdpkk yı aklamaya çalışma,,,,,
@anonimus ben sana soruyorum o zaman bakalım konuştuğun konu hakkında bilgin var mı zok mu görelim. chpnin araştırma teklifinin içeriğini ve neden reddedildiğini bi yaz bakalım ne biliyorsun ?
@maslan_1980_giphi edebince yorum yap lütfen. yazdıklarını herkes oluyor. Açıklama yaparken küfürsüz ve argolu kelimeler yazmanıza gerek yok
@maslan_1980_giphi siyasi ayağı ortada zaten bak imamoğlunu destekleyenlere hangi ortak paydada buluşuyorlar cemaat + hdp + pkk + chp + iyi parti nasıl bir araya geliyor dersin
@taximlei Pardon düzeltiyorum İYİ parti vermiş. Google da ara. FETÖ’nün siyasi ayağının araştırılması hakkında İYİ Parti tarafından TBMM’ye 23 Temmuz 2018’de bir önerge verildiği görülebiliyor. Ancak, 23 Temmuz Pazartesi görüşülen ve kabul edilmeyen bu önergenin oylama görüntülerine medya takip sistemi aracılığıyla ulaşmak mümkün değil. Daha önce belirtildiği gibi medya takip sisteminde Meclis TV’nin Pazartesi günü yaptığı yayınlar yer almıyor.
@maslan_1980_giphi sen bildiğini yazda bizde öğrenelim
Ağırlaştırılmış müebbet neymiş. Bunları beslemek bu millete zulümdür. Kısasa kısas olmalıydı.Müebbet halen bunlara destek verenlere verilmeli.
SEÇİMDE SANDIK BAŞKANI YAKINLARININ FETÖ İLE BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIRKEN BU DAVADA YARGILANAN HAİNLERİN BAZI YAKINLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ BİLE!!! NEREDEN NEREYE???
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler