Gökhan Özoğuz'dan Rapçi Hayki'ye tepki

Twitter'da dini değerlere hakaret ederek bütün tepkileri üzerine çeken Rapçi Hayki'ye bir tepki de Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan geldi.

Gökhan Özoğuz'dan Rapçi Hayki'ye tepki

Rap müziği dinleyicilerinin yakından tanıdığı Hayki, attığı twitle sosyal medyanın tepkisini çekti. Rapçi, çocuk istismarına tepki göstermek için yaptığı paylaşımda dini değerlere küfür ettiği gerekçesiyle büyük tepki görmüştü.

Hayki'ye bir tepki de Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan geldi.

Capture

Son günlerde siyasi gündeme dair yaptığı yorumlarla gündem olan Gökhan Özoğuz bu çirkin paylaşıma tepkisiz kalmadı. Özoğuz o paylaşıma şu tepkiyi gösterdi:

"Dini yanlış anlayanların fiiliyatları yüzünden din suçlanamaz! Yorumda, uygulamada yanlışlar dini lekeleyemez! Hangi din olursa olsun kimsenin inancına dil uzatılmaz. Biri Bakara Makara der, biri küfreder! Asla kabul edilemez. Birbirimizin inancına saygılı olmak zorundayız saygılı!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Hayırdır Gökhan son zamanlarda din savunucusu olma amacın nedir.Yıllardır takip ederiz senide ilk defa görüyoruz böyle seni . Tv8 den ayrıldıktan sonra !!!
senin niye zoruna gidiyor
Adam gerçek Dini savunuyor...Din tuccarligini degil..Helal olsun sana Gokhan
atenanın görünümüne aldanmayın
mehmet sen ne ayaksın gökhan hakkinda ne biliyosun o gökhan varya 5 vakit namazinda ama olm siz alışmissiniz gözunuzun icine sokulmaya allah sizi bildiği gibi yapsin
ah o istiklâl mahkemelerinin dili olsada konuşsa!
Gökhan 5 Vakit Namaz kılar
Gökhan da 5 vakit namaza başladı..
adam zaten önceden de kılıyordu
Sen nezaman basliyacaksin
gasteci nedim buna da bir açıklama yapar herhalde
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler