SPOR

CANLI

G.Saray'a çirkin saldırı..! (Video)

Ankara'ya hareket eden Galatasaray ve Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takımları ile üzerlerinde Fenerbahçe forması olan bazı şahıslar arasında gerginlik yaşandı.

G.Saray'a çirkin saldırı..! (Video)

25-30 Haziran tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonası için İstanbul'dan yola çıkan ve Bolu'da mola veren Galatasaray ve Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takımları'na üzerlerinde Fenerbahçe forması olan bir takım kişilerin saldırıda bulunduğu belirtildi.

İşte o görüntüler

rnn.jpg

Yaşanan gelişmelerin ardından olay yerine jandarmaların intikal ettiği ve sarı-kırmızılı kulübün yetkililerinin olaya karışan şahıslar ile ilgili zabıt tutturduğu ifade edildi.

Galatasaray ve Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takımı oyuncularına saldırdığı iddia edilen Fenerbahçeli taraftarların, Aziz Yıldırım için düzenlenecek olan bir gösteri için Ankara'ya gittikleri belirtildi.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

Voleybolmagazin.net sitesinde yer alan ve görüntüler ile de desteklenen habere göre; Bolu Cafer'in Yeri'nde genç voleybolcuların yemek yediği esnada restauranta girdiği ifade edilen yaklaşık 70 kişilik Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray ve Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takımı oyuncularına saldırdığı belirtildi.

GALATASARAY KULÜBÜ SALDIRIYI KINADI
Galatasaray Kulübü, konu hakkında resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayarak yaşanan olayları kınadı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"25-30 Haziran tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonası için Ankara'ya gitmekte iken, Bolu'da verilen mola esnasında Galatasaray Genç Bayan Voleybol Takımımızın oyıuncularına, ayn yöne gitmekte oldukları belirtilen bir grubun saldırıda bulunduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Görüntüleri bir internet sitesinde de yayınlanan bu saldırı esnasında takımımız oyuncularıyla birlikte yemek yemekte olan Yeşilyurt Genç Bayan Voleybol Takım oyuncuları da aynı şekilde mağdur olmuşlardır.

Sporun anlamı konusunda hiçbir fikirleri olmadığı açık olan ve sadece saldrırarak kendilerini varedebilen bir güruhun, henüz yaşları 16-17 olan genç kız sporcularımıza yönelik bu barbarca saldırısını nefretle kınıyoruz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 277 yorum
Eziklik, karaktersizlik... Ancak 16-17 yaşındaki kızlara saldırıyorlar...
ulan çok sok oldum...
kimsenin kimseyi dövdüğü falan yok.mynet efendi sende hemen milleti kışkırtıyorsun. kimseye bir şamar dahi atılmamış. işin aslında kızlara kimsenin bişey dediği de yok. erkek voleybolcuların taraftara laf atmasıyla işler bu noktaya geliyor. sonra kimse unutmadı 16-17 yaşındaki çocukların floryada maç yaparken dövüldüklarini kimse unutmadı 11 yaşında ki çocuğu bıçaklayanları... son sözüm mynet efendi sana bu yazıyı eminim yayınlamazsın...
Sizin NE OLDUĞUNUZ? KENDİ STADINIZDA VERİLEN SÖZE RAĞMEN(hoş!siz namus sözünüzden bile dönenlerdensiniz)çıkardığınız olaylardan belli!OĞLUM ACI GELİYORSA OYNAMAYIN OLSUN BİTSİN!GERCEKLERİ TARİH, TARİHİ DE GS YAZAR! BUNU HALA ANLAYAMADIN MI?
Takım
O
Av
P
Geri Dön