Inanç Haberleri

Cazibe onlardan sorulur! Astrolojiye göre en cilveli 3 burç

Astroloji, kişilik özelliklerini ve davranışları yıldız konumlarına dayandırarak analiz eden bir bilimdir. Her burç kendine özgü bir kişilik özelliğine sahiptir. Astrolojiye göre en cilveli olarak kabul edilen 5 burç belli oldu. Bu burçlar, doğal bir çekiciliğe sahip olmalarıyla tanınır ve insanları etkileyebilme yetenekleriyle ön plana çıkarlar. Siz de hangi burçların en cazip olduğunu öğrenmek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz.

Kadin 03-11-2023 10:49

Ghosting nedir, ne anlama gelir? İlişkilerde ghosting davranışı nedir?

"Ghosting" modern ilişkilerin en karmaşık ve tartışmalı konularından biri haline gelmiştir. İnternet ve dijital iletişim çağının bir ürünü olarak bu terim artık ilişki dünyasında sıkça duyulan bir kavramdır. Ghosting temel olarak bir ilişki içinde bir kişinin hiçbir açıklama yapmadan, aniden ve kesin bir şekilde diğer kişiyle iletişimi kesmesini ifade eder. Peki, ilişkilerde "ghostlamak" nedir ve neden olur?

Kadin 31-10-2023 10:09

Manipülasyon nedir, ne anlama gelir? Duygusal manipülasyon özellikleri nelerdir?

Manipülasyon insan ilişkilerinde sıkça karşılaşılan ancak genellikle olumsuz bir şekilde algılanan bir davranış biçimidir. Bu tür davranışlar bir kişinin başka bir kişiye kasıtlı olarak yanıltıcı veya yönlendirici bir şekilde yaklaşarak, kendi çıkarlarına hizmet etmeyi amaçlar. Manipülasyon, kişiler arasındaki dengeyi bozabilir, güveni sarsabilir ve ilişkileri zedeleme potansiyeline sahiptir.

Kadin 29-10-2023 23:46

Günlük burç yorumları: 2 Eylül 2023 Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Eylül Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 02-09-2023 13:08

Doğuştan şanslı 3 burç! Hayat onlara güzel, 'Dört ayak üstüne düşmek' doğalarında var

Astrolojide şanslı olmasıyla bilinen 3 burç var. Başarıyı getiren istikrardır. Fakat iş ve özel hayatın yanı sıra finansal konularda da bazı kişiler fırsatı, yani şans faktörünü iyi değerlendirir. Peki, doğuştan şanslı burçlar hangileri? İşte yanıtı...

Kadin 01-07-2023 14:18

Günlük burç yorumları: 9 Haziran 2023 Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Haziran Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-06-2023 12:00

Bu şampuanı asla kullanmayın! Saçı tutam tutam döküyor, kepeğe neden oluyor

Saç bakımında önemli bir yere sahip olan şampuan saçın sadece temizlenmesini sağlamıyor. Saçın çok daha bakımlı ve sağlıklı görünüme kavuşmasında yardımcı oluyor. Ancak yanlış şampuanlar saç dökülmesi, kepek, kaşıntı, kırılma, yıpranma gibi problemlere neden oluyor. Kuaförler asla kullanılmaması gereken o riskli şampuan maddesine karşı uyarıyor.

Kadin 28-05-2023 23:42

15-21 Mayıs 2023 haftası burçları neler bekliyor? 15-21 Mayıs 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 15-21 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta yepyeni bir yolculuğun başlangıcında size rehberlik eden büyük bir gezegen geçişi başlıyor. Hata yapmayın, yılın en önemli haftalarından biri geldi!

Kadin 16-05-2023 13:24

Burçların en kötü özellikleri! Bu davranışları yüzünden terk ediliyorlar

Burçlarımızın özellikleri karakterimiz üzerinde oldukça belirleyici olabiliyor. Bazıları astrolojiye inanmasa da burçların karakter özellikleri üzerine yapılan analizlere şaşırabiliyor. Burçların iyi özellikleri olduğu kadar kötü özellikleri de bulunuyor. İşte burçların en kötü özellikleri...

Kadin 10-05-2023 10:33

1-7 Mayıs 2023 haftası burçları neler bekliyor? 1-7 Mayıs 2023 haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 1-7 Mayıs haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bu hafta Ay Başak burcundaki hareketine devam ediyor. Bu gezegensel hareketlenme özellik hayatınızda etkili olan kaosu yönetmek için mükemmel bir yol haritası sunuyor.

Kadin 02-05-2023 11:57

Günlük burç yorumları: 28 Mart 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 28 Mart Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 28-03-2023 14:44

Anorgazmi (orgazm olamama) sorunu neden olur, türleri nelerdir? Orgazm olamama asıl tedavi edilir, tedavide terapilerin rolü nedir?

Uzun süreli cinsel uyarılmaya bağlı olarak psikolojik ve fizyolojik açıdan hazza ulaşma durumuna orgazm denildiği bilinir. Ancak bazı durumlarda yeterli düzeyde cinsel uyaran olsa da kişinin orgazm olamadığı ya da geç orgazm olduğuna rastlanır. Bu durum anorgazmi olarak adlandırılırken, anorgazminin birden fazla türü vardır. Kullanılan ilaçlardan psikolojik faktörlere varan unsurlar anorgazmiyi tetikleyebilir. Peki, anorgazmi tedavisi nasıldır, terapiler etkili midir?

Kadin 23-03-2023 17:47

Günlük burç yorumları: 12 Mart 2023 Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 12 Mart 2023 Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 12-03-2023 08:08

Çin burcuna göre zengin olması en yüksek olan burçlar

Zengin olmak birçok kişinin en büyük hayalleri arasında yer alıyor. Zengin olmak için çok çalışmanın büyük önemi bulunsa da bazı kişiler bu konuda doğuştan şanslı olabiliyor. Çin astrolojisinde zengin olma şansı en yüksek burçlar doğum yıllarına göre belirleniyor.

Kadin 15-02-2023 10:41

Günlük burç yorumları: 2 Ocak 2023 Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Ocak Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 02-01-2023 09:23

Günlük burç yorumları: 20 Aralık Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 20 Aralık Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 20-12-2022 09:37

Kadınların dörtte biri acılarının ciddiye alınmadığını düşünüyor! Regl ağrıları hakkında bilincin artması gerekiyor

Kadınlar her ay regl ağrıları nedeniyle iş, okul ve sosyal hayatlarında oldukça zorluk yaşıyorlar. Dayanılmaz regl ağrılarıyla yaşamsal aktivitelerini yapmak da zorluk çeken kadınlar ağrılarının ciddiye alınmadığını düşünüyor. Toplumun regl izni konusunda daha duyarlı olması gerekiyor.

Kadin 28-11-2022 14:33

Günlük burç yorumları: 17 Ekim Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 17 Ekim Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 17-10-2022 09:31

Ampute Messi Barış Telli'nin hayat hikayesi beyaz perdeye aktarılacak

Barış Telli: - "İnsanların 'vazgeçtim' dememesi, 'bunu yapabilirim' demesi için bu filmin çok değerli olacağını düşünüyorum. Benim mücadelem sadece bir futbol başarısı değil. Hayatla olan bir mücadeleydi" - Yönetmen Can Ulkay: - "Çoğu zaman bütün genç arkadaşlara 'hayal etmek başarının en büyük adımıdır' diye bahsediyorum. Barış'ın hikayesi de böyle"

Yurthaber 16-10-2022 11:22

100 yaşına kadar yaşayan Mavi bölge insanlarının 'Uzun yaşam' önerileri: Yaşam kalitenizi artıracak, hastalıklardan koruyacak

Tüm dünya çok eski zamanlardan beri daha fazla ve sağlıklı yaşamanın yollarını arıyor. Daha uzun bir şekilde yaşamak için çeşitli tarifler uygulanıyor. Mavi bölge olarak bilenen yerde yaşayan insanlar ortalama 100 yaşına kadar yaşıyorlar. Herkes bu kadar uzun yaşamın sırrını merak ediyor. İşte daha uzun yaşamak için yapmanız gerekenler...

Haber 19-09-2022 14:20