KADIN

7 -13 Mart Haftalık burç yorumları

7 -13 Mart Haftalık burç yorumları

7 -13 Mart   2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

KOÇ

/

Sevgili Koçlar, Balık burcunda oluşacak tam Güneş tutulması, ruhsal hissedişlere, manevi anlamda yönelişlere, dış dünyadan ziyade içimize yönelmeye, sorunları çözmek yerine kendimizi akışa bırakmaya, içgüdüsel davranmaya yönelticidir. Önümüzdeki yolu görmek için gerçeklerle hayal arasındaki çizgiyi iyi ayırt etmeliyiz. Ay, Pluto görünümü bu tutulmada, mevcut iş ve toplumsal durumumuza gerçekçi bir şekilde bakmanın önemini vurguluyor. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Ay, Jüpiter görünümü, günlük hayatın ve işlerimizin akılcı biçimde ele alınması gerektiğini vurguluyor. Aşırı iyimserlik ve hayalcilik nasıl yanlışsa, fazla endişeli olmak da aynı şekilde yanlış. İşimize, gücümüze, sorumluluklarımıza önem vermeliyiz. Ay, Kuzey düğüm görünümü bu tutulmada, çalışma hayatımızı, sağlığımızı ve günlük hayatımızı ilgilendiren konularda gelişimi önemsemeliyiz. Günlük düşünmemeli, bizzat geleceğimizi önemseyerek gerçekçi bir değerlendirmede bulunmalıyız. Tutulmanın boşluk saatleri içinde gerçekleşmesi, net olmayan durumları işaret ediyor. Bu nedenle karar vermeden önce her meselenin dikkatlice ele alınması lazım. Ancak endişe etmeyelim. Çünkü bu tutulma, yurtdışı, eğitim, iş girişimleri anlamında yeniliklerin işaretçisi. Güven yükseltici ve cesaret vericidir. Biraz sabırlı olmanız halinde karşınıza çıkacak fırsatlar arzu ettiğiniz şekilde ilerlemenizde yardımcıdır. Her şey gönlünüzce olsun.

BOĞA

/

Sevgili Boğalar, tam Güneş tutulması, Balık burcunda oluşacak. Bu, sizin ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirme imkanı sunan bir kuvvettir. Kendinize güvenin ve hangi yolda ilerliyorsanız, o konuda gerekli sorumlulukları, inisiyatifi ele alarak ilerleyin. Dağılmadığınız zaman, başarılı olursunuz. Tutulmanın görünümlerini incelediğimizde, yolumuzun üzerindeki zorlukları ve kolaylıkları daha net görmüş oluruz. İlk görünüm, Ay, Pluto arasında oluşacak. Size, destek sunabilecek güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim ve iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz. Ay, Jüpiter karşıtlığı, size inanç ve kuvvet aşılıyor. Ancak yine de, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hayata dair konularda bağımlı ve fanatik davranmayın. Mütevazı davranmak yararlı olur. Ay, Kuzey düğüm karşıtlığı, şefkat ve sevgi olgularının ne kadar kıymetli olduğunu, başkalarına yardımcı olmanın hazzını, geleceğinizi düşünerek bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor. Ay, Mars görünümü ise, finansal konularda daha dikkatli ve tedbirli hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. İlişkide, bencil davranmamak, ölçüyü kaçırmamak, her iki kişinin de dikkat etmesi gereken noktadır. Birbirinizi kırmaktan, yanlış kararlar vermekten sakının. Bu tutulma olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Boş yere gereksiz riskler almayın. Her şey gönlünüzce olsun.

İKİZLER

/

Sevgili İkizler, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. İş hayatımız, toplum içindeki konumumuz ve sorumluluklarımız odak noktamızda yer alıyor. Mevcut duruma gerçekçi şekilde bakacağız. Zorluklar varsa da, bunların bizi pes ettirmesine izin vermeyeceğiz. Amacımız, ideallerimizi gerçekleştirmek olmalı. Emek vereceğiz, dağılmayacağız. Hangi alanda ilerlemek istiyorsak, o yola baş koyup, becerilerimizi geliştireceğiz. Tutulmanın görünümlerini incelediğimizde gelişmeleri daha net şekilde görebiliriz. Ay, Pluto görünümü, bu tutulmanın iş ve finansal konularda daha derinlikli düşünmenin önemini vurguluyor. Özellikle ortaklık veya evlilikle ilgili finansal paylaşımlar, ödemelerle ilgili meseleler bir hayli önemli. Ay, Jüpiter karşıtlığı, iş durumunuzun ailenizi veya ailevi konuların işinizi etkileme durumunu vurguluyor. Ay, Kuzey düğüm görünümü, ailevi ve yerleşim yerinizle alakalı konuların, titizlikle ve geleceğe dönük bir şekilde gözden geçirilmesini gerektiriyor. Ay, Mars görünümü, bu tutulmanın ilişki konularında, hedefinize uygun gelişmeler, yenilikler olacağını işaret ediyor. Sorunları geride bırakabilirsiniz. Bekar İkizlerin karşısına yeni biri çıkabilir. Evlilik kararı alınabilir. İş konularında dikkatli olacağız ancak ilişkilerde gelişmeler canlandırıcı, rahatlatıcı gözüküyor. Her şey gönlünüzce olsun.

YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, tam Güneş tutulması, Balık burcunda oluşacak. Hayatı farklı bir bakış açısıyla tanımanızı ve keşfetmenizi sağlayan seyahatlerin işaretçisidir. Uzaklara yerleşmek, yeni bir yaşam kurmak, eğitim, iş veya özel bir nedenle yer değiştirmek mümkündür. Yeniay’ın görünümleri bu konuda bize ışık tutabilir ve yolumuzu görmemizde etkilidir. Ay, Pluto görünümü, bu tutulmanın özel hayatınızda ilişkilerinizi güçlendirici, neyi istediğinizi tam olarak tespitinizde kuvvetlendirici olacağını işaret ediyor. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmeyecek, olumlu tecrübeler yaşayarak kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Bütün bunlar hakikaten kıymetlidir. Ay, Jüpiter görünümü eğitim, iş, çevre değişimi, başka bir yere yerleşmenin, bir iş kurmanın veya iş değişiminde bulunarak kendinizi daha rahat ve özgür hissetmenin işaretçisidir. Ay, Kuzey düğüm görünümü, bu tutulmada ilerisi adına düşünmek gerektiğini, yapmak istediklerinizi tüm ayrıntılarıyla ele alırsanız, kafanızın karışmayacağını vurguluyor. Ay, Mars görünümü ise, bu tutulmanın üstte izah ettiğim şekilde olumlu gelişmelere işaret olduğunu bilerek, kendinize güvenin, yapacaklarınızdan emin olun ve ilerleyin. Boş yere bir şeyleri kafanıza takıp, hedefinizden şaşmayın. Burada önemli olan, sizin seçiminizi doğru temel, kriter ve güven çerçevesinde oluşturmanızdır. Bu da ancak kararlılığınıza bağlıdır. Tamam diyorsanız, sorun yok. Her şey gönlünüzce olsun.

ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. Eş ve iş ortağı veya diğer kişilerle alakalı mal mülk bölüşümü, miras ve vergi gibi konuların bilinçli şekilde ele alınmasını gerektiriyor. Sorun yaşamamak için, tabii ki hesabınızı bilmelisiniz. Sizin iyi niyetinizi görmeyen veya bu konuları ciddiye almadığınızı gören kişiler tarafından zor durumda kalmamanız için gözünüz açık olmalıdır. Aynı şekilde sizin de diğerlerine karşı böyle davranmanız yerinde olur. Tutulmanın görünümleri size bu konuda rehberlik edebilir. Ay, Pluto görünü, bu tutulmanın sağlığınız, iş verimliliğiniz, günlük hayatınız ve biraz önce belirttiğim başkalarıyla olan maddi ve manevi paylaşımların kararlı, dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Duygularınızı işin içine karıştırmayın. Çünkü bu, yanlış hesaplamalara neden olur. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyin. Her şey adil ve hakkaniyetli olsun. Ay, Jüpiter karşıtlığı bu tutulmanın, maddi kazancınızı doğru şekilde yönlendirme, karışıklığı giderme, düzenli bir bütçe çerçevesinde hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Yardımseverlik veya başka nedenlerle kendinizi zor durumda bırakacak kararlar vermeyin. Ay, Kuzey düğüm görünümü de, zaten bunları işaret etmekte. Değişkenlik ve ne yapacağınızı tam olarak bilmemek yanlış olur. Yatırım ve harcamalarda geleceğe ve üretime dönük düşünmek lazım. Ay, Mars görünümü bu tutulmanın diğer önemli etkisidir. Sizin yurtdışı, başka bir yere yerleşim, özgürce hareket ederek, yaşamınızı düzenlemedeki istek, kararlılık ve mücadelenizin yüksek olduğunu işaret etmektedir. Ne istediğinizi bir daha düşünüp net bir yol çizebilirsiniz. Başkaları, sizin kararlarınızı beğenmese de, bu pek umurunuzda olmaz. Her şey gönlünüzce olsun.

BAŞAK

/

Sevgili Başaklar, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. Birlikteliğiniz, iş ortaklığınız, yasal meseleleriniz üzerinde etkili olup, bu konular üzerinde hassas bir şekilde duracağınızı, bu alanda bazı problemlerin olma ihtimaline karşı aklınız başında hareket etmenizi gerektiriyor. Sizinle aynı doğrultuda düşünmeyen partneriniz veya iş ortağınızla aranızda yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Sizden şüphelenir veya size karşı olan tutumu değişebilir. İlişki meselelerinde fazlasıyla bağımlılık veya hayal kırıklığı gibi konular bu tutulmada bir hayli önemli olacağını gösteriyor. Tutulmanın görünümleri, net olarak durumu görmemizde çok önemlidir. Ay, Pluto arasındaki görünüm, ilişkinin niteliği, aranızdaki sevgi bağı, sizi birbirinize yönelten duyguların çok güçlü olduğunu gösteriyor. Eğer beraberlikte bir problem yoksa, bu görünüm sayesinde ilişkiniz kuvvetlenir. Sorunlu bir ilişkide ise, bir tarafın diğerine karşı duyduğu güçlü bağlılık, çocuk, alışkanlık vb. sebeplerle diğerine yönelebilir. Yeni tanışanlar için aşık olmanın ya da karşınıza çıkan kişiyi çekici bulmanın yaşanacağı bir dönemdir. Hatta sırf bu çekim evlilik kararı almanızı sağlar ki, iyice düşünmeliyiz. Ay, Kuzey düğüm görünümü de, bu tutulmada aşırı duygusallık, bağımlılık gibi duyguların etkenliğini, ancak sizin ilerisi adına bilinçli şekilde hareket etmenizin de önemli olduğunu söylüyor. Ay, Mars görünümü ise, evdeki değişim, satın alma, kiralama, paranızın değerlendirilmesi veya finansal durumunuzla ilgili kararların dikkatlice ele alınmasını gerektiriyor. Her şey gönlünüzce olsun.

TERAZİ

/

Sevgili Teraziler, tam Güneş tutulması, Balık burcunda oluşacak. Çalışma hayatınız başta olmak üzere sağlığınızı ilgilendiren konularda etkindir. Bedensel ve psikolojik rahatlama önemlidir. Çünkü bu tutulma, sevgi ve şefkat, şükür olgusunun insanın iç dünyasını temizleyici ve arındırıcı olacağını işaret ediyor. Kendinize özen göstermeniz, beslenmenize önem vermeniz, bağımlılık duyduğunuz, sakıncalı alışkanlıklara karşı bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor. Tutulmanın görünümleri bize rehberlik edicidir. Ay, Pluto arasındaki görünüm, bu tutulmanın aileniz ve çalışma hayatınızla ilgili konulardaki etkinliğini, güçlü olmak, kontrolü elinizde tutmaktan yana olacağınızı göstermekte. Ancak aşırı baskıcı tutum veya tam tersine fazla vericilik şeklinde ihtiraslarınızın esiri olmamak gerekiyor. Ay, Jüpiter karşıtlığı bu tutulmada sizi yorabilecek mecburiyetlerden kaçınmanın önemini gösteriyor. İşlerinizi umursamamak veya tam tersine çok fazla çalışmak gibi. Dengeli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Ay, Kuzey düğüm etkisi de yine, fiziksel ve bedensel sağlığınızı önemseme, günlük hayatınızı düzenleme ve gerekli ile gereksizleri hayatınızda belirleme yönünde önemlidir. Ay, Mars görünümü, özelikle ilişki meselelerinde etkili olup, partnerinizle aranızdaki meseleleri gerginlikten uzak bir şekilde çözmeniz gerektiğini gösteriyor. Birbirinizden uzakta yaşıyorsanız veya taraflardan biri bu ilişkide baskın olmaya çalışıyorsa, mutlaka oturup sakince konuşmalısınız. Arzu edilmeyen durumlar varsa, bunları mantıklı şekilde çözmelisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

AKREP

/

Sevgili Akrepler, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. Bu tutulma, aşk hayatınız, çocuklarınız ve yetenekleriniz konusunda etkilidir. Ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak egzersizler ve çalışmalar yapmak kaygılarınızdan kurtulmanızı, hayatı daha olumlu hislerle kucaklamanızı sağlar. Dış dünyanın gereklilik ve zorunluluklarından ziyade, iç huzurunuzu daha fazla önemsediğiniz zamandır. Tutulmanın görünümleri bize bu yönde ışık tutar. Ay, Pluto arasındaki olumlu enerji akışı, ruhunuzu dinlendirici olduğu gibi, kendinizi güçlü hissettiricidir. Kafanıza takılan meseleleri çözüme kavuşturacak gücünüz yükselir. Biriyle tanışmak veya mevcut ilişkinizde kendinizi gayet iyi hissetmek mümkündür. Daha özel, daha yakın ilişki, sevgi ve şefkat gibi duygulara hayatınızda yer verirsiniz. Ay, Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz. Ay, Kuzey düğüm görünümü, sizi geliştirici, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı, iç barışıklığı ve kişisel hedef bilinciyle hareket etmenizi destekleyicidir. Ay, Mars görünümü ise, bu tutulmanın bir başka yönü olup, günlük hayatta ve finansal konularda aktif edici olup, hesabınızı bilmenin, işlerinizi dikkatli ve bilinçli şekilde yapmanın çok daha iyi olacağını işaret etmektedir. Her şey gönlünüzce olsun.

YAY

/

Sevgili Yaylar, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. Aile yaşantımız ve hassas olduğumuz konular bu tutulmada bir hayli ön planda. İhtiyaçlarımızı karşılamak, huzur bulmak, yaşadığımız, nefes aldığımız ortamı hayal ettiğimiz gibi güzelleştirmek istiyoruz. Terslikler, zorluklar, ailemizle olan ilişkimizde problem yaratan sorunların bir an önce ortadan kalkmasını istiyoruz. İstiyoruz da, bizim de bir şeyler yapmamız, duruma bilinçli bakmamız gerekiyor. Bu tutulmanın görünüm işaretleri bize rehberlik edecektir. Birlikte incelediğimizde tesirlerini daha iyi anlarız. Ay, Pluto görünümü, aile, ev ve ihtiyaçlarınızı karşılama yönünde etkili olup mali açıdan güçlenmek arzunuzu vurguluyor. Aza kanaat etmek veya elinizdeki miktara göre hareket etmek pek işinize gelmez. Her ne olursa olsun aklınıza koyduğunuzu yapmak istersiniz. İş ve ev arasında koştururken, dışarıdaki zorunluluklar sizi rahatsız edebilir. Bir şeylere mecbur bırakılmak, sorumluluklar yüzünden istediğiniz gibi yaşayamamak canınızı sıkabilir. Emir altında çalışmak ve iş şartları veya problemleri sizi yorabilir. Ay, Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına düşünmek, şu andaki şartların zorluğu veya yoğunluğu nedeniyle dürtüsel kararlar vermemek lazım. Ay, Mars görünümü, bu Dolunay’ın bütün bu yazdıklarımıza karşılık, aşk hayatınız ve kişisel anlamda sizi hoşnut edecek gelişmeleri vurguluyor. Evet, zorluklar var. Ev ve iş arasında sıkışmış gibisiniz. Fakat güven ve cesaretiniz yükseleceği için, biraz sabırlı olmanızda yarar var. Her şe gönlünüzce olsun.

OĞLAK

/

Sevgili Oğlaklar, tam Güneş tutulması, Balık burcunda oluşacak. Çevrenizle alakalı gelişmeler sizde şefkat, sevgi, merhamet ve özlem hislerinin yükselmesini sağlayıcıdır. Etrafınızdaki yakınlarınıza ve diğer insanlara manevi anlamda destek olabilirsiniz. Onlara yol göstermek, rehberlik etmek tabii ki olumludur. Ancak bu, kendinizden taviz vermeniz, iyi niyetinizin suistimal edilmesine yol açmayacak şekilde olmalıdır. Gelişmeler sizi olumlu yönde destekleyicidir. Tutulmanın görünümleri bu gelişimlerin hangi alan ve konularda etkin olduğunu anlamamızda yardımcıdır. Ay, Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz. Ay, Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına fikirsel anlamda gelişim, esnek ve olumlu bir düşünme, ruhsal anlamda rahatlama sağlıyor. Ay, Mars görünümü ise, ailevi ve evinizle alakalı konularda sinirlenmeden, acele etmeden hedefinize varmanın önemini vurguluyor. Başarılı olmak için, sabırlı olmakta yarar var. Her şey gönlünüzce olsun.

KOVA

/

Sevgili Kovalar, tam Güneş tutulması Balık burcunda oluşacak. Sizin finansal veya kişisel anlamda kıymetli bulduğunuz ne varsa ona doğru eğilmenizi, o konularda kendinizi yönlendirmenizi sağlayıcıdır. Ancak tabii ki, alışverişler, yatırım, harcamaların ölçülü ve dikkatlice hesap edilmesi gerekir. Tutulmanın görünümleri sayesinde bize olan etkileri anlamamız ve ona göre yolumuzu belirlememiz mümkündür. Ay, Pluto görünümü,bilinçli hareket etmek, paramıza dikkat etmek, ne kadar güçlü olduğumuzu ispat etmek için dikkatsiz harcamalardan kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. İyi niyetimiz nedeniyle zarar görmeyelim. Ay, Jüpiter karşıtlığı, mali konularda düzenli bir bütçe yapmanın, nereye ne harcadığımızı bilmenin önemini vurguluyor. Birilerine yardımcı olacağım diye kendinizi sıkıntıya sokmayın. Fazla açılmayalım. Gücümüz nispetinde hareket edelim. Ay, Kuzey düğüm görünümü, gelir ve gider dengesinin gözetilmesi, maddi ve manevi anlamda tevazu içinde yaşanması, verici ve cömert davranışlarımızın da, geleceğimizi düşünerek ayarlanmasının önemli olduğunu gösteriyor. Ay, Mars görünümü, yeni girişim, gelişme, proje ve fırsatların göstergesidir. Bunlar karşımıza çıkana kadar yorumunuzda yer alan noktaları dikkate alalım. Hele bir şeyler netleşsin. Ona göre karar veririz. Her şey gönlünüzce olsun.

BALIK

/

Sevgili Balıklar, tam Güneş tutulması burcunuzun üzerinde oluşacak. Kişisel girişim, dış dünyadaki imajınız, kararlarınızı uygulama biçiminiz, çevrenizle olan ilişkiniz anlamında önemlidir. Kişiliğinizde, seçimlerinizde, görüşünüzde öncekiyle alakası olmayan değişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi dışa karşı farklı göstermek istersiniz. Tutulmanın görünümleri, gelişmeleri hangi alanda nelere işaret eder? Bir inceleyelim ve ona göre değerlendirmede bulunalım. Ay, Pluto görünümü gayet olumlu, güçlü ve ilerisi adına verilecek başarılı kararları işaret ediyor. Duygular tabii ki ön planda. Ancak siz kendinizden eminsiniz. Yolunuzu, amacınızı biliyorsunuz. Ay, Jüpiter karşıtlığı, ilişki konularında bir yanıyla iyimserliği, diğer yanıyla seçiciliği işaret ediyor. Bu tutulma, baskıyla değil, gönül birliğiyle, sevgi, şefkat ve bilinçli şekilde beraberliğinizi sürdürmek arzunuzu işaret ediyor. Ay, Kuzey düğüm görünümü, ilişki meselelerinde bugünün değil, yarınların önemini vurguluyor. Duygularımız kadar aklımız da önemli. Ay, Mars görünümü, maddi konularda aceleyle, bir heves verilecek kararlara dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor. Maceraya atılmamalı, ölçüp tartmalıyız. İlerisi adına düşünmeliyiz.Her şey gönlünüzce olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön