Iş Başvurusu Haberleri

Sonuç şaşkına çevirdi! Yapay zeka bu işte de beklenmeyecek kadar iyi çıktı

Yapay zeka destekli sohbet robotu ChatGPT hakkında yeni haberler çıkmaya devam ediyor. Bir muhabir ise ilginç bir deneme yaparak herkesi şaşkına çevirdi. Muhabir, "Hayattaki en sıkıcı görevlerden biri olan iş başvurusunda yapay zekanın kullanışlı olup olmadığını görmek istedim" diyerek yapay zekanın niyet mektubu yazmasını sağladı ve işe alım yetkililerine ne düşündüklerini sordu. Sonuç oldukça şaşırtıcıydı.

Haber 11-01-2023 10:01

İş görüşmesinde sorduğu tek soruyla anında işe alındı! İşte iş bulmada yüzde yüz başarı oranına sahip olmanın sırrı

İş görüşmeleri her bakımdan stresli ve gergin bir süreç olarak görülüyor. Birçok insan iş bakımından oldukça yeterli olsa bile mülakatlarda stres yaparak kendini doğru şekilde tanıtamayabiliyor. TikTok'ta iş görüşmesi hilesini paylaşan bir kadın sorduğu tek soruyla tüm işleri kaptığını belirtti.

Kadin 02-12-2022 11:21

Para ve iş mesajlarına dikkat! Yeni tuzak hızla yayılıyor: 'Utanmıyor musun bu resmi çekmeye?'

Dolandırıcıların yaptığı oyunların sonu gelmiyor. Bu kez attıkları mesajlarla vatandaşlara 'para kazanma' vaadinde bulunuyorlar. Telefonlara atılan SMS'te bulunan o linke tıklayanlar da maalesef pişman oluyor. Peki bu mesajlara karşı dikkatli olmaktan başka ne yapmak lazım? İşte yanıtı…

Haber 22-11-2022 08:11

THY KABİN MEMURU ALIMI 2022! THY kabin memuru alımı başvuru şartları neler? Türk Hava Yolları'na nereden başvurulur?

THY kabin memuru alımı başvuru şartları merak konusu oldu. Türk Hava Yolları tarafından kabin memuru alımı yapılacağı duyurulmasının ardından birçok kişi konuya ilişkin araştırma yapıyor. Peki, THY kabin memuru alımı başvuru şartları neler? THY başurusu nereden yapılır? Türk Hava Yolları ilanına ilişkin detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haber 21-09-2022 09:51

Iş Başvurusu

İş Başvurusu Hakkındaki Haberler Mynet'te. İş Başvurusu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.