Yılan Haberleri

Uçakta yılan paniği! Bir anda belirdi

Bangkok'tan Tayland'a giden Air Asia'ya ait bir yolcu uçağında yılan paniği yaşandı. Sosyal medyada viral olan görüntülerde uçakta küçük bir yılan olduğu fark edildi. Kabin görevlileri sakin tavırlarla yılanı boş bir plastik şişe yardımıyla çöp poşetine koydu. Gündem olan o anlar böyle kaydedildi!

Trend 17-01-2024 16:52

Dakikalar kalmıştı! 6 metre uzunluğundaki yılan iki yaşındaki çocuğun tüm vücudunu sarıp sıkmaya başladı... Mucizevi kurtuluş

Brezilya'da iki yaşındaki yeni yürümeye başlayan bir çocuk, kurbanının etrafını çoktan sarmış olan sarı bir anakondanın korkunç saldırısını durduran bir polis memuru tarafından mucizevi bir şekilde kurtarıldı. Yılan tarafından tüm vücudu sarılan çocuğun hayvanın sıkma hareketiyle birlikte nefessiz kaldığı ve birkaç dakika içinde hayatını kaybedebilme ihtimalinin olduğu belirtildi.

Trend 21-11-2023 09:09

Böyle meydan okuma ne görüldü ne de duyuldu! Yılana 'beni ısır' diye bağırdı... Dilini uzatıp ısırmasına izin verince hayatını kaybetti

Hindistan'da yaşayan 22 yaşındaki Rohit Jaiswal isimli bir adam yılanla bir meydan okuma yapmak isterken ölümle dans ettiğinin farkında bile değildi. Elinde tuttuğu bir yılana 'beni ısır' diye bağıran adam daha sonrasında dilini yılana doğru uzattı. Yılanın dilini ısırması sonucu zehirlenen 22 yaşındaki adam hayatını kaybetti.

Trend 18-11-2023 09:59

Zehirlenerek hayatını kaybeden yılanı ilk yardım yaparak kurtardı! Zehri emerek çıkarttı... Dakikalarca uğraştı

Atul Sharma isimli bir polis memuru Hindistan'ın Narmadapuram kentindeki bir evde böcek ilacıyla zehirlenen ve hareketsiz bir şekilde yatan yılan buldu. Polis memuru hareketsiz halde yatan yılana suni teneffüs yaparak onu hayata geri döndürdü.

Trend 27-10-2023 08:27

Pitonla fotoğraf çekilmek isteyen sarhoş adam hastanelik oldu! Boynuna doladığı yılan ölümüne neden oluyordu

Boynuna bir piton dolayarak fotoğraf çekilmek isteyen adam ölümle burun buruna geldi. Hayvanın boğazını sıkması üzerine nefessiz kalarak yere yığılan sarhoş adamın yardımına çevredekiler koştu. Yapılan müdahaleyle adamın boynundan piton alındı.

Trend 25-10-2023 07:51

Yer: Samsun! Yolda giderken direksiyonundan çıktı, hayatının şokunu yaşadı

Samsun'da bir kişi motorsikletle giderken bir anda direksiyonundan yılan çıktı. Yılanlı görünce gözlerine inanamayan kadın hemen motosikleti yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna park ederek çalışanlardan yardım istedi. Bir süre sonra yılan yakalanarak doğaya salındı.

Haber 10-10-2023 10:12

Sosyal medyayı ikiye bölen görüntüler! Küçük çocuk devasa pitonun yanına uzanıp oyun oynadı... Görüntülere yorum yağdı

Sosyal medyada kısa sürede viral olan görüntülerde küçük bir çocuğun pitonun yanına uzanarak oyun oynadığı anlar yer aldı. Sosyal medya kullanıcıların büyük bir bölümü ebeveynlerini çocuğun güvenliğini tehlikeye attığını söyleyerek eleştirdi. Görüntüler sosyal medyada bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 26-09-2023 15:23

Herkes gösteri olduğunu zannetti! Yardım istediğini kimse anlamadı... Boynuna dolanan yılan tarafından boğuldu

Rusya'daki bir sirkte kaydedilen görüntüler sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Bir akrobat boyundaki boa yılanı ile gösteri yaptığı sırada hayvanın bir anda boğazını sıkması sonucunda hayatını kaybetti. Saniye saniye kaydedilen görüntülerde herkes durumu gösterinin bir parçası zannetmesi nedeniyle akrobata yardım etmemesi dikkatleri çekti.

Trend 26-09-2023 09:08

Başına gelmeyen kalmadı! Önce yılan soktu, sonra kaza yaptı

Şırnak’ta işlettiği fırına odun atarken yılan tarafından sokulan Ali Bayar, hastaneye giderken aracıyla kaza yaptı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan şahsın yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Haber 24-09-2023 00:49

Hastanenin davetsiz misafiri ortalığı karıştırdı! Yavru Akdeniz engereğini gören hasta yakını telefona sarıldı

Hastaneye giren Akdeniz engereği ortalığı karıştırdı! Antalya'nın Kemer ilçesinde yaşanan olayda hasta yakını yılanı görür görmez telefona sarıldı. Profesyonel ekip yılanı bulmak için hastaneye geldi ancak işleri kola olmadı. Yavru olduğu tespit edilen yılan için saatler süren bir operasyon başladı.

Haber 01-09-2023 14:45

Evinin bahçesinden aniden kayboldu! Bakmadıkları yer kalmadı... 8 metrelik yılanın midesinde bulundu

Endonezya’da yaşayan 54 yaşındaki Wa Tiba isimli iki çocuk annesi kadın evinin bahçesini temizlediği sırada aniden ortadan kayboldu. Bir yılanın saldırısına uğrayan kadının cansız bedeni 8 metrelik pitonun midesinden çıktı. Yetkililer 54 yaşındaki kadının cansız bedenine ulaşabilmek için yılanın midesini ikiye ayırmak zorunda kaldı.

Trend 25-08-2023 10:08

Aydın'da araca giren yılan paniğe neden oldu

Aydın'ın Söke ilçesinde camı açık unutulan hafif ticari araca giren yılan paniğe neden oldu.

Yurthaber 24-08-2023 07:43

İşe gitmek için evinden çıktı bir daha kimse onu göremedi! Bütün halinde 7 metrelik yılanın midesinden çıktı

Endonezya’da işe gitmek için evinden çıkan bir çiftçiden ailesi uzun süre haber alamayınca endişelendi. 25 yaşındaki Akbar Salubiro’nun cansız bedeni bütün olarak yutulduğu 7 metrelik yılanın midesinden çıktı. Yılanın midesinin yarıldığı anlara tanıklık eden Salubiro’nun ailesi ve arkadaşları büyük bir yıkım yaşadı.

Trend 22-08-2023 08:07

Son yılan bükücü! 47 yaşındaki Tuncay Sezer, bölge halkının efsanesi haline geldi: Herkes beni çağırıyor

Ankara’da yaşayan Tuncay Sezer, yılanları yakalama konusundaki marifetleri nedeniyle bölge halkının efsanesi haline geldi. Bölge halkı tarafından “Son yılan bükücü” ve “Yılanların efendisi” ismiyle bilinen Sezer, hiç kimsenin yardım çağrısını geri çevirmiyor. 47 yaşındaki Sezer, "Vatandaş ‘Ben bu yılanı nasıl tutacağım?’ düşüncesiyle hareket ediyor. En iyi uzman ve tutmasını bildiğim için herkes beni çağırıyor” diye konuştu. Vatandaşın yardımına koşan Sezer yakaladığı yılanları bakın ne yapıyor!

Haber 20-08-2023 14:42

Tek damlası zehir saçıyor! Ölümcül yılanla karşı karşıya gelince dehşet yaşadı

Görüntüsüyle korku salan yılanlar bazen doğal yaşam alanlarından çıkabiliyorlar. Havaların ısınmasıyla birlikte yuvalarından çıkmaya başlayan yılanlar zaman zaman insan yaşamına dahil olabiliyor. Bu olayın bir örneği Avustralya'da yaşandı. Bant yapıştırmak isteyen adam kolibandı rulosunda yılanı görünce dehşete düştü.

Trend 17-08-2023 16:49

Bu kadarını kimse beklemiyordu! Başına gelmeyen kalmadı... Gökyüzünden düşen yılan yırtıcı kuş aynı anda saldırdı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan 64 yaşındaki Peggy Jones isimli bir kadın bahçesini temizlerken ilginç bir olay yaşadı. 64 yaşındaki kadının üzerine yabani bir kuş ağzındaki yılan düştü. Yılan kendisini korumak için kadına saldırırken avını geri almak isteyen kuşta aynı anda kadına hamle yaptı. Yılan ve kuşun saldırısına uğrayan kadın yüzünde, kolunda ve bacaklarında yaralarla hastaneye kaldırıldı.

Trend 10-08-2023 07:50

Korkudan hareket dahi edemedi! 2 metrelik kobra gömleğinin içine girdi... O anlar sosyal medyada viral oldu

Hindistan’da kaydedilen görüntülerde bahçıvanlık yapan bir adamın gömleğinin içine 2 metrelik kobra girdi. Uyuyan bahçıvan gömleğinin içinden bir şeylerin hareket etmesi üzerine uyandı ve dehşete kapıldı. Korku dolu görüntülerde yılanın adamın vücuduna sürünerek hareket ettiği görüldü.

Trend 01-08-2023 08:00

Türkiye'nin en büyük yılanlarından... O ilde görüntülendi 'Abartısız 2,5 metre uzunluğu vardı'

Türkiye'de yaşayan en büyük yılanlardan olan sarı yılan Tunceli'nin Pülümür ilçesinde görüntülendi. Zehirsiz bir tür olan yılanın ağaca tırmanması bir vatandaş tarafından kayıt altına alındı.

Haber 28-07-2023 11:42

Tuvalete girdiğinde karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu! Klozette 1.5 metrelik yılanı gördü...

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Christina Phillip isimli bir kadın her günkü gibi evindeki tuvalete gitti. Tuvaletini yaptıktan sonra sifonu çekmek için klozete baktığında devasa bir yılan karşılaştı. O anları cep telefonu kamerasıyla kaydederek paylaşan Phillip kısa sürede sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 26-07-2023 10:25

Bagajında görünce hemen ekiplere haber verdi! Çıkarmak için dakikalarca uğraştılar

Sivas'ta bir aracın bagaj kısmına giren yılan itfaiye ekiplerince çıkartılarak doğaya salındı.

Haber 22-07-2023 09:53

Aman dikkat! Yaz aylarında ortaya çıkıyor, gördüğünüz an kaçın: Felç olabilirsiniz

Sıcak hava dalgası Türkiye'yi etkisi altına almayı sürdürüyor. Mevsim normalleri üzerine çıkan hava sıcaklıkları nedeniyle doğada, bağda, bahçede yılan ve akreplerin ortaya çıktığını söyleyen İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Sefer Aslan, "Yaşlılar için öldürücü etkiye sahip olabilir" diyerek uyarıda bulundu.

Haber 21-07-2023 10:47

Piknik dönüşü fark ettiler, şok yaşadılar! Bize zehirli olduğunu söylediler

Ağrı'da ailesini hafif ticari aracıyla pikniğe götüren Mehmet Kızıl, piknik dönüşü aracın içerisinde yılan olduğunu fark etti. Piknik dönüşü kilimin arasında hafif ticari araca giren yılan, itfaiye ekibi tarafından uzun uğraşlar sonucu bulunduğu yerden çıkarıldı. Yılanın piknikte serdikleri kilimin içinden çıktığını söyleyen sürücü Mehmet Kızıl’ın oğlu Volkan Kızıl, "Yılan küçük bir yılandı ama bize zehirli olduğunu söylediler. Türünün ne olduğunu bilmiyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber 21-07-2023 09:09

Yer Osmaniye... Yılanı ezen sürücü aldığı cezayı görünce şaşkına döndü!

Osmaniye'de minibüsüyle yılanı ezerek yaralayan sürücü K.Ş.'ye 2 bin 77 lira idari para cezası uygulandı.

Haber 20-07-2023 10:28

Tarlasına dadanan zehirli yılanı eliyle yakalayıp pet şişeye böyle koydu

Bursa'da havaların ısınmasıyla birlikte tarlalarda dev yılanlar görülmeye başlandı. İznik ilçesinde bir çiftçi devasa yılanı eliyle yakalayıp bidona koymayı başardı ve tekrar doğaya saldı.

Haber 18-07-2023 10:58

Muğla'da yılanların 'çiftleşme dansı' vatandaş kamerasına yansıdı

Muğla'nın Menteşe ilçesinde, iki yılanın çiftleşme dansı vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Haber 12-07-2023 12:16

Engerek yılanlarını yakalayıp videosunu sosyal medyada paylaşıyordu! Fenomen çobana para cezası verildi

Iğdır'da engerek yılanlarını yakalayıp videosunu sosyal medyada paylaşan çobana para cezası verildi. Çobanın, sosyal medyada 300 bin takipçisi olduğu belirlendi.

Haber 07-07-2023 18:10

O ilde pek çok mahalleden peş peşe ihbarlar geliyor! Ekipler günde en az 10 kez bunun için gidiyor

Adana’da havaların ısınmasıyla birlikte birçok mahalleden yılan ihbarı gelmeye başladığı öğrenildi. Son olarak Yenidoğan Mahallesi’nde bir eve giren yılan, ekipler tarafından alınarak doğaya salındı. İtfaiye ekiplerinin günde en az 10 kez yılan ihbarına gitmek zorunda kaldığı aktarıldı.

Haber 07-07-2023 10:10

Elleriyle yakaladığı yılanı, ‘insanlardan uzak dur’ diyerek doğaya saldı

Hatay’ın Payas ilçesinde 'Yılancı Kemal' olarak bilinen Kemal Başer, depremzede vatandaşların çadırına giren yılanı elleriyle yakalayarak doğaya saldı.

Haber 03-07-2023 09:29

Yer: Hatay! Yılanı elleriyle yakalayıp doğaya saldı: 'Ayrılık vakti geldi'

Hatay'da bir yılan depremzede ailenin çadırına girdi. Paniğe yol açan yılanı bir vatandaş elleriyle yakaladı. Kemal Başer isimli vatandaş daha sonra yılanı “Ayrılık vakti geldi, insanlardan uzak dur” diyerek doğaya saldı.

Haber 03-07-2023 08:55

'Bir anda 5 tane fareyi yiyebilir' Boyu 3 metreye ulaşabiliyor! Zehirli sanıp öldürüyorlar... Profesörden karayılan uyarısı 'Bizi de defalarca ısırdı ama...'

Prof. Dr. Mehmet Zülfü Yıldız, yazın ortaya çıkan, halk arasında karayılan olarak bilinen ‘Dolichophis Jugularis’ türü yılanların öldürülmemesi uyarısını yaptı. Yıldız, Hevsel Bahçelerinde yaygın görülen türün zararsız olduğunu belirtip “Ülkemizde, zehirli yılanları yiyebilen ender türlerden. Durduk yere size saldırmaz, ısırmak için kovalamaz. Bizi de defalarca ısırdı ama hiçbir problem yaşamadık” dedi. Boyunun 3 metreye ulaşabildiğini söyleyen Yıldız, bir anda 5 fareyi yiyebildiğini belirtti.

Haber 28-06-2023 14:46

Sosyal medyada gündem yaratan an! Bir anda vantilatörden çıkan yılan üzerine düştü... Ne yapacağını şaşırdı

Yılanın vantilatörün içinden çıkarak aniden üzerine düştüğü anı kaydeden bir kişiye ait görüntüler sosyal medyada viral oldu. Söz konusu görüntü Instagram’da 24 milyondan fazla izlenmeye ulaşırken kullanıcılar durumu adeta yorum yağmuruna tuttu.

Trend 21-06-2023 09:28

Kapıkule'de tırda yapılan aramada 28 piton yılanı yakalandı

Kapıkule Sınır Kapısı'nda bir tırda yapılan aramada 28 piton yılanı ele geçirildi.

Yurthaber 20-06-2023 10:05

Türkiye'deki en büyüklerden biri! Vatandaşın bahçesine giren sarı yılan çam ağacına tırmanırken böyle görüntülendi

Türkiye'de yaşayan en büyük yılanlardan olan sarı yılan Tunceli'de bir vatandaşın bahçesinde görüntülendi. Sarı yılan Tunceli'de 10 gün önce de görüntülenmişti.

Haber 19-06-2023 10:31

Oğuzhan Koç ile boşanan Demet Özdemir'den 'yılan' paylaşımı! Göndermede mi bulundu?

Adım Farah dizinin Farah Erşadi'si Demet Özdemir sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 8 Mayıs'ta şarkıcı Oğuzhan Koç'tan Adalar Adliyesi'nde görülen duruşma ile tek celsede boşanan ünlü oyuncu Demet Özdemir'in 'yılan' paylaşımı akıllara "Göndermede mi yaptı?" sorusunu getirdi.

Magazin 18-06-2023 10:43

Motosikletin içine girdi, 2 saatte kimse çıkaramadı! Kebap ustası yardıma yetişti... O anlar kamerada

Bursa’nın İznik ilçesinde bir motosikletin içine yılan girdi. 2 saatte kimsenin çıkaramadığı yılanı ilçede kebap işi yapan bir vatandaş su dökerek çıkardı.

Haber 18-06-2023 10:33

Tuvalete girdiğinde gördüğü manzaraya inanamadı! Tam 22 kiloluk yılan başının üzerinde sallandı

Avustralya’nın Queensland şehrinde yaşayan ismi açıklanmayan bir adam tuvaletinde yaklaşık 1.8 metre uzunluğunda ve 22 kilo ağırlığında bir yılan gördüğünde şaşkına döndü. Duş başlığına sarılı halde yılanın kafasına doğru hareket ettiğini gören adam büyük bir panikle yılan avcısını arayarak yardım istedi.

Trend 16-06-2023 12:57

Sosyal medyada paylaşılan görüntü paniğe neden oldu! Görenler bir anda evlerini terk etti: Gerçek ise itfaiye ekiplerin gelmesiyle ortaya çıktı

Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde mahalle sakinleri dehşete kapıldı... Sosyal medya üzerinde paylaşılan görüntüye bakanlar bir anda evlerini terk etti! Gerçek ise itfaiye ekiplerin gelmesiyle ortaya çıktı. Gerçeğin geç de olsa anlaşılması gülümsemelere neden olurken, mahalle sakinleri derin bir nefes aldı... İşte ilginç olayın nedeni ve detayları!

Haber 16-06-2023 10:20

Yavru tilki boyundan büyük işe kalkıştı! Yaptığı ise görenleri şaşırttı

Elazığ’ın Ağın ilçesine bağlı Altunayva köyünde yavru tilki, yaklaşık 2 metre uzunluğunda zehirli engerek yılanı ağzıyla yakaladı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 14-06-2023 12:52

Yer: Düzce... Fark ettikten sonra rafting kürekleriyle kurtarmaya giriştiler! O anlar kamerada

Düzce'de raftingciler, sorumsuz balık avcılarının Melen Çayı’nda bıraktığı olta misinasına takılan yılanı kurtardı. Yılanın kurtarılma anını cep telefonu kamerası ile çeken raftingciler, balık avcılarına da uyarılarda bulundu.

Haber 11-06-2023 17:20

Yavru yılanı yakalayan iki kardeşin diyaloğu izleyenleri güldürdü! Anakonda mı piton mu?

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yakaladıkları yavru yılanı kamera ile görüntüleyen iki kardeşin diyaloğu izleyenleri güldürdü.

Haber 09-06-2023 17:03

Ne yaptılarsa da oradan çıkaramadılar: İlk defa gördükleri yılan panik yarattı! Avcılar'da bunu görmek de nasip oldu

İstanbul'un Avcılar semtinde arabanın jantına giren yılanı çıkartmaya çalışan mahalleli ne yaptıysa başaramadı. Büyük panik yaratan yılanı ilk kez gördüklerini belirten mahalle sakinleri "Altyapı çalışmasından dolayı yılan ve fareleri çok görmeye başladık. Dört beş tane fareyi imha ettik. Bu yılanı da ilk defa görüyoruz" dedi.

Haber 06-06-2023 10:57

Mide bulandıran anlar! Canlı yılanın kafasını kopartıp çiğ çiğ yedi... Saniye saniye kaydedilip paylaşıldı

Hindistan’ın Lalkuan bölgesinde kaydedilen görüntüler sosyal medya kullanıcılarının tüylerini diken diken etti. İsmi açıklanmayan bir adamın canlı bir yılanın kafasını kopartıp çiğnediği ve ardından tükürdüğü anlar saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepkilere neden oldu.

Trend 23-05-2023 15:15

Böyle kavga ne görüldü ne de duyuldu! Boynunda pitonla dolaşan adam dehşet saçtı... Sokak kavgasında pitonla adamı dövdü

Sokak ortasında başlayan bir kavga ilginç anlara sahne oldu. Boynunda bir pitonla gezen adam kavga ettiği sırada hayvanı adeta bir kırbaç gibi kullandı. Yılanla kavga ettiği adamı döven kişiyi yoldan geçenler saniye saniye cep telefonuyla kaydetti. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

Trend 23-05-2023 08:30

Yılana benziyor! Görenleri şaşırttı... İstekleri ise bambaşka

NASA'nın Jet İtki Laboratuvarı (JPL) tarafından yılan gibi hareket eden eklemli bir robot tanıtıldı. Exobiology Extant Life Surveyor (EELS) isimli robotun geliştiricileri, onu yaşam aramak üzere Satürn'ün en büyük altıncı uydusu olan Enceladus'a göndermek istiyor. Eğer EELS hedefine ulaşırsa, insanlık için dev bir ilerleme kaydedebilir.

Haber 16-05-2023 16:48

Bahçede kayısı toplarken oldu! Korkunç olay... Hayatını kaybetti

Mersin'in Tarsus ilçesinde korkunç bir olay meydana geldi. 54 yaşındaki Talip Uyar'ı bahçede kayısı toplarken yılan ısırdı. Uyar, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Haber 11-05-2023 11:12

Bulduğu çözüm şaşkına çevirdi! Salonunun ortasında yılanla karşı karşıya gelince elektrikli süpürgeyle kendisini savundu

Avustralya’nın Queensland şehrinde bir kadın kocasının çığlık sesini duyduğunda evlerinde salonlarının ortasında bir yılan gördü. Yılanla göz göze gelince korktuğunu dile getiren kadın elektrikli süpürgeyle onu yakaladı. Çift yılan uzmanına haber verdikten sonra elektrikli süpürgeden hayvanın çıkartıldığı anlar sosyal medyadan paylaşıldı.

Trend 09-05-2023 08:42

Yeni aldığı evin duvarlarından resmen yılan fışkırdı! Onlarca tanesini bir arada görünce şoke oldu... Tuvalete gitmeye bile korkuyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin Colorado eyaletinde yeni satın aldığı eve taşınan Amber Hall isimli bir kadın gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü. Köpeklerinden birinin sürekli olarak garaja gitmesi üzerine dikkatli bir şekilde baktığında Hall, duvarda delikler olduğunu ve deliklerden yılanların çıktığını gördü. Yılan uzmanına danışan Hall, yılanların en az 2 yıldır o evde yaşadığını öğrenince şoke oldu.

Trend 05-05-2023 14:59

Hakkari'de yine aynı görüntü! Mayıs ayı gelince ortaya çıktı... Yılan Adası'nı aratmıyor

Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki ‘Yılan Pınarı’ bölgesindeki görüntü gündem oldu. Her yıl mayıs ayında ortaya çıkmaya başlayan yılanların görüntüsü, Brezilya’nın Yılan Adası’nı aratmıyor. Zehirsiz olduğu bilinen yılanlarla ilgili konuşan Hakan Zanyar Aykut isimli vatandaş, "Özellikle saat 13.00 ve 14.00 gibi ortaya çıkıp güneşliyorlar. İnsanlar olmadığı zaman hem taşların hem de yol üzerine geliyorlar" ifadelerini kullandı.

Haber 04-05-2023 14:46

“Dünyanın en seksi bilim insanı” olarak anılıyor! “Oğlum” diyerek arkadaşının yılanı tutmasını istedi... O anları kaydetti

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 26 yaşındaki Rosie Moore hem bir bilim insanı hem de bir model olarak sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Yılanlar ve köpek balıklarıyla tehlikeli dalışlar gerçekleştiren Moore, aynı zamanda markalarla çalışarak iki yönlü bir kariyer sürdürüyor. Fenomen isim son olarak “Oğlum” dediği bir yılanı arkadaşına tutması için verdiği eğlenceli anları sosyal medyadan paylaştı.

Trend 22-04-2023 10:31