Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hamas güçlerince kaçırılıp öldürülmüştü! Yarı çıplak bir şekilde kamyonetin kasasında teşhir edilmişti... Dünyanın konuştuğu kadının son görüntüleri ortaya çıktı

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Hamas militanları bölgeye saldırı düzenleyip etrafa ateş açtığında Gazze sınırı yakınındaki bir müzik festivali kanlı görüntülere sahne oldu. Festival alanında rastalı ve dövmeli bir kadının iç çamaşırlarına kadar soyularak cansız bedenin bir kamyon arkasında götürüldüğü anlar tepkilere neden oldu. Genç kadının dövmesinden kimliği tespit edilerek 30 yaşındaki Alman Shani Louk olduğu ifade edilirken olaydan önceki son görüntüleri ortaya çıktı.

  Gazze sınırına yakın bir alanda düzenlenen müzik festivaline cumartesi günü sabah saatlerinde İzzeddin el-Kassam Tugayları İsrail'e sızıp roketli saldırı başlattı. Saldırı sırasında pek çok kişi hayatını kaybederken Hamas güçleri yüzlerce İsrailliyi kaçırdı. Kaçırılanların arasında yarı çıplak halde genç bir kadının cansız bedeninin kamyonet kasasında olduğu görüntüler yer aldı. Ailesi Louk'u rastalarından ve kendisine özgü dövmelerinden tanıdıklarını ifade etti.

  2

  KREDİ KARTLARINI BİLE KULLANMIŞLAR

  1

  Barışçıl bir müzik etkinliğine katılan Louk'un savaşa karşı olduğunu dile getiren ailesi Alman medyasına yaptığı açıklamasında kızlarının kredi kartının çalınarak Gazze'de kullanıldığını ifade etti.

  SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI SON PAYLAŞIM

  66

  Louk'un Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda festival alanında genç kadının bir arkadaşıyla dans ettiği görüntüler yer aldı. Görüntüler kısa sürede uluslararası basında geniş yankı uyandırdı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler