MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Harika Avcı'nın eski şoförü şikayetçi oldu: Beni öldürtecek!

Ünlü şarkıcı Harika Avcı'nın eski şoförü polise başvurarak Avcı'nın kendisini öldürtmek istediğini iddia etti. Şoför Emre E.'nin iddiaları üzerine Harika Avcı hakkında soruşturma başlatıldı

Harika Avcı'nın eski şoförü şikayetçi oldu: Beni öldürtecek!

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Şoför Emre E., son dönemde Harika Avcı'nın maddi durumunun kötüye gitmesi sonucu maaşını alamamaya başladı. Genç şoför, bir müddet sonra ünlü şarkıcıdan biriken maaşını istedi. Bunun üzerine Avcı ile tartışan Emre E. işten ayrıldı.

OTOMOBİLİN ÖNÜNÜ KESTİLER

28 Şubat günü Harika Avcı, şoför Emre E.'ye 'Paranı Nesibe'den al' şeklinde bir mesaj attı. Mesajın ardından Avcı'nın başka bir çalışanı olan Nesibe A., Emre E.'yi aradı. Avcı'nın kendisini beklediğini söyleyen Nesibe A. bir buluşma ayarladı. Emre E., BMW marka araçta kendisini bekleyen Nesibe A. ile buluştu. Yolda giderken araç içinde konuşan ikili, bir süre sonra başka bir araç tarafından durduruldu. Otomobile altı kişi daha bindi.

''GÖTÜRÜN, İŞİNİ BİTİRİN''

Emre E.'yi tehdit eden bu kişiler; iddiaya göre Harika Avcı'nın emri üzerine aracı Saklıkent'teki bir siteye götürdü. Sitedeki bir binaya sokulan Emre E., burada Avcı'yla karşılaştı. Ne olduğunu anlayamayan Emre E., iddiasına göre adamlardan dayak yedi. Kafasına pompalı tüfek dayanıp ölümle tehdit edilen Emre E., Avcı'nın "Götürün, bunun işini bitirin" sözleriyle kendisinden geçti.

BAĞIRARAK YARDIM İSTEDİ

Emre E.'nin kendisine gelmesini bekleyen şüpheli kişiler, araca bindirdikleri genç adamı öldürmek üzere ormanlık alana götürmeyi planladı. Emre E., siteden çıkmak üzereyken güvenlik görevlilerini gördü ve bağırarak yardım istedi. Güvenlik görevlileri aracı durdurdu. Emre E., araçtan indirilerek polis merkezine götürüldü. Harika Avcı ve adamlarından şikayetçi olan genç şoförün iddiası üzerine Avcı hakkında soruşturma başlatıldı. (Sabah- Dilek Yaman)MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?

En Çok Aranan Haberler