MAGAZİN

Havva Öztel kızı Aleyna Tilki'yi uğurladı: Hep zordu

Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde milyonlarca kişi tarafından tanınan Aleyna Tilki, yurt dışına uçtu. “İki senedir zor bir dönem geçiriyorum" diyen Tilki'yi annesi Havva Öztel uğurladı. Anne Havva Öztel zor anlar yaşadı.

Havva Öztel kızı Aleyna Tilki'yi uğurladı: Hep zordu

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, 'Sen Olsan Bari'nin klibiyle dünya çapında en çok izlenen ilk 10 klip arasına girmeyi başarmıştı. Aleyna Tilki, geçtiğimiz aylarda ise ‘Retrograde' isimli şarkısını çıkardı. Aleyna Tilki’nin büyük bir beklentiyle çıkardığı şarkı ne yazık ki istediği ilgiyi görmedi.

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde ise, “2 senedir zor bir dönem geçiriyorum. O yüzden pek bir şey üretemedim” açıklamasında bulunmuştu. Kariyerinden çok sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Aleyna Tilki’den şimdi ise veda paylaşımı geldi. Instagram sayfasından bir gönderi paylaşan Aleyna Tilki, yurtdışına gittiğini duyurdu.

Aleyna Tilki, yaptığı paylaşımına, “4 ay sonra görüşürüz. Ben gidiyorum millet” notunu düştü.

Tilki'yi annesi Havva Öztel uğurladı. En az kızı kadar gündemde olan anne Öztel kızının havaalanında gidişini paylaşarak "Hep zordu seni yollamak ama bu hepsinden çok zordu. Allah yar ve yardımcım olsun evladım" dedi.

Ekran Alıntısı


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Bu yoldaki bir kıza Allah yardimcin olsun diyecekkadar cahil ve acizsiniz.. Sanki kizi ilim öğrenmeye sefere gidiyor. Allah sizi ve neslinizi bildiği gibi yapsin
allah yar ve yardımcın olsun cümlesi ağızlarda sakız
maalesef beyinler uçtu edepsizce yaşayan lar Medeni oldu bu ülkede
hayırlısı ile git orda kal hep.
Aman aman çok üzüldük. Aklınca millete ayar yapıyor. Para suyunu çekip şöyle biraz aç kalsın kısa koşa gelir.
Geri Dön