Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Her gün Tanrı'yla konuşuyorum bana bir şey olmaz' dedi! Üzerine sıcak su dökmelerini isteyen papaz haşlandı

  Gana'da kaydedildiği iddia edilen görüntüler kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Görüntülerde her gün Tanrı'yla konuştuğunu iddia eden bir adam üzerine sıcak su dökülmesini istedi. Sıcak suyunun tenine temas etmesiyle birlikte koşarak kaçan adamın o anları sosyal medyada gündem yarattı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Görüntülerde papaz olduğunu söyleyen bir adam her gün Tanrı'yla konuştuğunu dile getirerek sıcak suyla yanmayacağını ispat etmek için ilginç bir yönteme başvurdu.

  3

  Sandalyeye oturarak başından aşağıya bir kova sıcak su dökülmesini isteyen adam suyun tenine değmesiyle birlikte anında pişman oldu.

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntüler binlerce izlenmeye ulaşırken yorum ve beğeni yağmuruna da tutuldu.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere "Bunu kendisine yapmış olmasına bir türlü anlam veremiyorum" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Defalarca izledim ve nedenini hâlâ anlayamadım" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler