Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Ivana Knöll mayo ve çizme kombiniyle büyüledi! "Yaz mı kış anlayamadık"

  Eski Hırvatistan güzellik kraliçesi Ivana Knöll sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla hayranlarını büyüledi. Mayo ve çizme kombiniyle poz veren Knöll'ün gönderisi beğeni topladı.

  Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda tribündeki kıyafet seçimlerinden sonra 'Dünyanın en seksi taraftarı' seçilen Ivana Knöll, sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Fenomen isim popülerliğini Instagram'daki paylaşımlarıyla arttırken son olarak hayranlarının karşısına mavi püsküllü bir çizme ve siyah mayosuyla çıktı.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının beğenisini toplayan paylaşımına Knöll sadece gözlüklü bir yüz emojisi koymayı tercih etti. Fenomen ismin yere çökerek derin göğüs dekoltesiyle verdiği pozları çok beğenildi.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Knöll'ün güzelliğini öven yorumlarda adeta birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Böyle bir güzellik karşısında sadece saygı duyuyorum" yorumunu ekledi.

  kapak1

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Güzelliğinle hepimize ışık oluyorsun" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı, "Yaz mı kış anlayamadık" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler