HABER

Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Akü teknolojisinin son ürünlerinden jel aküler, birçok avantaja sahip olmasıyla sıkça tercih ediliyor. Sulu akülere göre bakım gerektirmemesi, kolay taşınabilmesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle avantajları bulunan bu ürünler çok farklı alanlarda kullanılıyor. Sizler için en iyi jel aküleri ve markaları derledik. Gelin, bu ürünlere birlikte bakalım.

Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

İçindekiler

 • 1. Akü bakım derdine son: Safir Jel Akü 12V - 60Ah
 • 2. Yüksek kalite ve yüksek verim: Forjel 12V 100Ah Jel Akü Deep Cycle 01002FJ
 • Amazon Pazaryeri Fırsat Festivali başladı! Yüzlerce üründeki büyük indirimi kaçırmamak için acele edin. Ürünlere ulaşmak için görsele tıklayın.
 • 3. Güneş enerjisinden faydalanmak isteyenlere: Orbus 150 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü
 • 4. Pratik kullanım: Yiğit 12v 20ah-amper Ah Akü
 • 5. Kolay şarj özelliğiyle: Orion 12V 12Ah Bakımsız Jel Akü
 • 6. Uzun ömürlü kullanım: Agromot 12V 100 Ah Jel Akü Deep Cycle Nano Carbon Agm Battery
 • 7. Üstün teknoloji ürünü: Lexron 12 V 150 Ah Jel Akü
 • 8. Boyutu ve tasarımıyla öne çıkan: Leocell 12V 24 Ah Amper Elektrikli Motosiklet Aküsü
 • 9. Kaliteli ve dayanıklı: Orbus 200 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü
 • 10. Uygun fiyatlı bir seçenek: Ttec 12 Volt 7 Amper Bakımsız Kuru Akü

Jel aküler, bakım istemeyen yapısı ile son yılların en çok tercih edilen enerji ürünleri arasında yer alıyor. İçinde jel hâlinde elektrolit bulunan bu ürünler, elektrik motoruyla çalışan her türlü cihazı çalıştırabildiği gibi yenilenebilir enerji kaynakları kullananlar açısından da avantajlı oluyor. Karavanlar, elektrik olmayan alanlar, elektrikli motosiklet, engelli araçları ve daha birçok yerde kullanılan bu ürünler; solar panellerle de uyumlu çalışıyor. Eğer sizin de jel akü alma gibi bir planınız varsa en iyi jel akü seçeneklerine göz atabilirsiniz.

1. Akü bakım derdine son: Safir Jel Akü 12V - 60Ah


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Jel aküler, derin deşarj yöntemi ile uzun süre şarj olmadıktan sonra bile geri döndürülebilir. İçerisinde jöle kıvamında elektrolit bulunan Safir Jel Akü 12V - 60Ah, en iyi jel akü seçenekleri arasında yer alır. Ağır çevresel koşullara dayanabilen ürün, sıcaklık ve titreşimle sorunsuz şekilde baş eder. Özellikle elektrikli motosiklet ve araçlarda tercih edilir. Günlük olarak kullanmak isteyenler için üstün performansı sayesinde ideal bir seçenek oluşturur. Yüksek verim ile çalışan akü, kolaylıkla şarj edilir ve her zaman kullanıma hazır olur.

Ürünü İncele

2. Yüksek kalite ve yüksek verim: Forjel 12V 100Ah Jel Akü Deep Cycle 01002FJ


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Jel aküler, sulu akülere göre daha yeni teknoloji bir ürün olarak bilinir. Bu sebeple de hem kapasite hem de kullanım süresi çok daha fazla seviyede tatmin eder. Solar sistemlerde güvenle kullanacak akü arayanlar için en iyi jel akü seçenekleri arasında Forjel 12V 100Ah Jel Akü Deep Cycle 01002FJ yer alır. Sulu akülere göre 4-5 kat daha uzun ömürlü şekilde performans veren ürün, şarj çevrim süresi olarak da daha fazla verim verir. Jel akü, %20 seviyesine kadar düşse bile tekrar deşarj olma özelliği sayesinde yeniden şarj edilerek kullanılabilir.

Ürünü İncele

Amazon Pazaryeri Fırsat Festivali başladı! Yüzlerce üründeki büyük indirimi kaçırmamak için acele edin. Ürünlere ulaşmak için görsele tıklayın.

1457631_540x270_6261c3e2-2eeb-418d-a7c6-d4e510d0f2d2 (1)

3. Güneş enerjisinden faydalanmak isteyenlere: Orbus 150 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Orbus 150 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü, solar panellerde ve rüzgâr enerjisinde kullanım için uygun ürünler arasında yer alır. Yenilenebilir enerji kaynakları ile verimli şekilde çalışabilen cihaz; ev, tekne ya da karavanında güneş enerjisinden faydalanmak isteyenler tarafından tercih edilir. En iyi jel akü markaları arasında gelen Orbus tarafından üretilen ürün, deep cycle teknolojisi sayesinde yüksek çevrim sayısına sahip. Bir kere aldıktan sonra uzun yıllar herhangi bir bakım ya da onarım ihtiyacı gerektirmediği için kullanıcıların beğenisini kazanır.

Ürünü İncele

4. Pratik kullanım: Yiğit 12v 20ah-amper Ah Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Bazı kullanıcılar, "Jel akü nedir?" diye merak edebilir. Jel akü, sulu aküden farklı olarak içerisinde sıvı hâlde değil jel halinde elektrolit bulunan ürünlere denir. Sulu akülerden farklı olarak kuru akü sınıfında bulunan Yiğit 12v 20ah-amper Ah Akü, sülfürik asit ve isli silikonun karıştırılmasından elde edilir. Ürün, içerisindeki gazın dışarı çıkmasını engeller ve bu sayede jel hâlini alır. Bu sebeple herhangi bir şekilde su kaybetmez ve bakıma ihtiyaç duymaz. 20 Ah gücü ile uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alan Yiğit markalı jel akü, pratik kullanımı ile elektrikli motosikletlerde tercih edilir.

Ürünü İncele

5. Kolay şarj özelliğiyle: Orion 12V 12Ah Bakımsız Jel Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Jel aküler geniş kullanım alanlarıyla çok farklı sektörlerde tercih edilir. 12 Amper gücü, kurulacak olan sistemde veya kullanılacak cihazda yeterli ise Orion 12V 12 Amper Bakımsız Jel Akü ürününe göz atılabilir. Ürün; güneş enerji panelleri, UPS sistemleri, rüzgâr elektriği, karavan, bağ evi, elektrikli motosiklet veya araba gibi pek çok farklı alanlarda kullanılabilir. Çeşitli alanlarda kullanılması nedeniyle "Jel akü nasıl şarj edilir?" diye merak edebilir. Jel aküler, harici bir şarj cihazı ile kolaylıkla şarj edilir. Şarj cihazının pozitif ve negatif kutuplarını aynı şekilde akü ile bağlamak yeterli olur.

Ürünü İncele

6. Uzun ömürlü kullanım: Agromot 12V 100 Ah Jel Akü Deep Cycle Nano Carbon Agm Battery


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Yüksek performans ve sorunsuz şarj ve deşarj için üretilen Argonomot 12V 100 Ah Jel Akü Deep Cycle Nano Carbon Agm Battery, kullanıcıların beğendiği ürünler arasında yer alır. Deep cycle teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilen ürün, toplamda 1200 cycle kullanımı garanti eder. Solar sistem ve ups gibi sistemlerin yanında cihaz; engelli araçlar, motokaravan, tiny house, yat ve tekneler gibi çok farklı sistemlerde kullanılabilir. Güçlü ABS polipropilen kasası, derin döngü ve anlık akım çekiminin maksimum olmasını sağlayan özel formülü ve AGM seperatörleri sayesinde üstün performans sergiler.

Ürünü İncele

7. Üstün teknoloji ürünü: Lexron 12 V 150 Ah Jel Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Doğal olarak bazı kullanıcılar "Jel akü ömrü ne kadardır?" diye merak edebilir. Jel akülerin üretim teknolojisine göre ömrü değişiklik gösterebilir. Genel olarak jel aküler, eğer Lexron 12V 1250 Ah Jel aküde olduğu gibi deep cycle teknolojisine sahipse, 1200 çevrime kadar ömür sağlar. Eğer bu çevrim sayısı uzun seneler boyunca dolmazsa jel aküler, genellikle 8-10 yıl civarı kullanılabilir. Yine de kullanım şartlarına bağlı olarak bu süre kısalabilir. Sulu aküler gibi bakım gerektirmemesi ve onlardan çok daha fazla ömür sağlaması ile cihaz; sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Ürünü İncele

8. Boyutu ve tasarımıyla öne çıkan: Leocell 12V 24 Ah Amper Elektrikli Motosiklet Aküsü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

"En iyi jel akü markası hangisi?" diye merak eden kullanıcılar olabilir. Jel akülerin özellikleri, kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. Özellikle kullanım alanına göre akülerin boyutlarında ciddi değişiklikler gerekir. Bu sebeple jel akü alırken gücü ve markasının yanında boyutlarına da dikkat etmek önem taşır. Leocell 12V 24 Ah Amper Elektrikli Motosiklet Aküsü, motosikletlerin üstünde yer alan dar alanlara maksimum seviyede akü sığdırılabilmesi için ince ve yüksek şekilde tasarlanır. Üstün performanslı silikon yapıya sahip olan bu ürünle motosikletten maksimum verim alabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Kaliteli ve dayanıklı: Orbus 200 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

"En iyi jel akü hangisi?" denildiği zaman üstün gücü ve yüksek performansı ile Orbus 200 Ah 12 Volt Deep Cycle Jel Akü parmakla gösterilebilecek ürünler arasında yer alır. Özellikle solar panellerde ve rüzgâr enerjilerinde tercih edilen ürün, yüksek amperi sayesinde hemen her türlü elektronik cihazı rahatlıkla çalıştırabilir. Nano karbon materyal kullanılarak üretilen cihaz, deep cycle teknolojisi sayesinde hem uzun yıllar kullanılabilir hem herhangi bir bakım gerektirmez. Jel akünün ömrü dolduktan sonra herhangi bir şekilde doğaya atılmaması gerektiğini söylemeden geçmeyelim.

Ürünü İncele

10. Uygun fiyatlı bir seçenek: Ttec 12 Volt 7 Amper Bakımsız Kuru Akü


Her türlü kullanım için birebir en iyi jel akü ve markaları

Jel aküler, geniş kullanım alanları nedeniyle farklı güçlerde üretilir. Düşük amper yeterli oluyorsa ideal seçenekler arasında Ttec 12 Volt 7 Amper Bakımsız Kuru Akü yer alır. TTec markalı akü, en iyi jel akü yorumlarını içeren ürünlerin başında gelir. Engelli araçları, elektrikli motosiklet ve benzeri cihazları çalıştırmak için ideal olan ürün; aküsü biten arabaları da kolaylıkla çalıştırabilir. Böylelikle akü satın almak için istediğiniz yere kadar gitmenize olanak tanır. Ürün, bakımsız olması ve uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler