Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hesaptaki o detayı paylaştı! Hakaret edip bir de ekstradan para istediler... Bahşiş tartışması sosyal medyayı gülümsetti

  Reddit'te paylaşılan bir görüntüde restorana ait bir hesaptaki detay dikkatleri çekti. "Sen bir pisliksin" yazan hesabın bulunduğu satırda 15 dolarlık (yaklaşık 483 TL) bir ödeme bulunuyordu. Sosyal medyada kısa sürede bu görüntüler viral olmayı başardı. Kendisine hakaret ederek bir de para istediklerini söyleyen müşteri garsonla konuştuğunda ise bunun sadece kokteylin adı olduğunu öğrenince utandığını dile getirdi.

  Eşiyle evlilik yıl dönümlerini kutlamak için yemeğe çıktıklarını ifade eden bir kullanıcının Reddit paylaşımı gündem oldu. Restorandaki fişin üzerinde 'Sen bir pisliksin' yazdığını ve karşılığında ise kendisinden 15 dolar (yaklaşık 483 TL) istendiğini görünce şaşkına döndü. Müşteri ilk olarak bunun bahşiş olduğunu düşündü ve garsonla bunun üzerine kavga etti.

  kapka1

  Ardından ise hesapta yazan ve kendisinin hakaret olarak algıladığı durumun sadece kokteyl adı olduğu ortaya çıktı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten bu benim yapabileceğim bir hataya benziyor" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Nasıl utandığını tahmin edebiliyorum" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler