MAGAZİN

İbrahim Tatlıses, çalışanıyla karakolluk oldu

İbrahim Tatlıses'in Kuşadası ve Bodrum'daki otelleri için çeşitli işleri yaptığını, resmi işlemler için birçok kez vekalet aldığını belirten Murat Özey, sanatçıyla karakolluk oldu. Tatlıses'in Özey'den haneye tecavüz gerekçesiyle şikayetçi olduğu öğrenildi. Özey ise Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini öne sürdü.

İbrahim Tatlıses, çalışanıyla karakolluk oldu

Geçen cumartesi günün meydana gelen olayda,İbrahim Tatlıses'in yanına giden Murat Özey, iddiaya göre alacağı olduğunu söyleyerek ödenmesini istedi. Ancak taraflar anlaşamadı veÿTatlıses polis çağırdı.

Daha sonra Kuşadası Merkez Karakolu'na giden Tatlıses, haneye tecavüz ettiğini öne sürdüğü Murat Özey'den şikayetçi oldu. Özey'e alacağını ödediğini, kendisine hiçbir borcunun olmadığını söyledi. Özey'in, Tatlıses'e yaklaşmaması konusunda polis tarafından yazılı uyarıldığı öğrenildi.

"BORCUNU ÖDEMİYOR"

Gerek Kuşadası, gerekse Bodrum otellerinin belediyeler ve kamu kurumları karşısında tüm iş ve işlemlerini, İbrahim Tatlıses'in verdiği tam yetkili vekaletnameyle takip ettiğini, inşaat ve dekorasyon işlerini kendisinin yaptığını ileri süren Murat Özey ise hakkının gasp edildiğini öne sürdü. Özey, "İbrahim Tatlıses'in birinci derece yetkilisiydim.Bir sürü iş yaptım. Otelinin mermerleri benim, kapı cam, iç döşeme benim. Peyzajını ben yaptım. Kuşadası'nda çöken havuzu, yeniden ben yaptım.Paramı alamadım. Otelini sattıktan sonra ise telefonlarıma çıkmamaya başladı" dedi.

Alacağını ısrarla istediği için Tatlıses'in tepkisiyle karşılaştığını ileri süren Murat Özey, "İbrahim Tatlıses,ÿhakkımı istediğim için benden şikayetçi oluyor. Beni karakola şikayet ediyor. Hepsinin belgeleri var" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ALLAH kimsenin kimseye hakkını yedirmesin.adam niye durduk yere gidip para istesin.borcunu bilmeyen hiç bişeyini bilmez
geberip gidecek yalama ajan halen para derdinde
borç namusdur namusu olan borcunu öder
Eee tv showlarında mikrafonu eline alıp kafana göre büyüklük taslıyordun, insanları küçük görüp aşağlıyordun. Ne oldum değil ne olucam demeli insan. Yanında bir tane dost bulamaz böyle zamanlarda. Hiç acımıyorum. Allah islah etsin sadece .
ateş olmayan yerden duman çıkmaz. çalıştırdığı insanların 3 kuruşuyla zengin olacağını sanıyor. bir tarafı felç kaldı hala akıllanmadı.
her hesabın üstünde bir hesap vardır. allahın hesabı şaşmaz.
insan ne kadar zavallı değilmi...ağayım paşayım diye yaşayan insan bir kurşunla ne hale geliyor.... kimsenin bedduasını almayın
Eğer doğruysa çok yanlış ki daha önce Tatlıses'in çalışanlarına davranışları falan gündeme gelmişti. Kul hakkı yemek kadar büyük günah yok, devlet isterse feriştahı olsun hesabını sormalı ve adaleti sağlamalı!
Diğer Haberler