Mynet Trend

İğrenç olay! Halka açık alanda arkadaşının köpeğini cinsel ilişkiye girmek için zorladı... Çevredekilere aldırış etmedi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan Chad Mason isimli bir adam arkadaşının köpeğini halka açık bir parkta gezdiriyordu. Ziyaretçi sayısının çok olduğu öğle saatlerinde adam çevresindekilere aldırış etmeden nedeni bilinmeyen bir şekilde köpekle cinsel ilişkiye girmeye karar verdi. O anlar görgü tanıklarının polise haber vermesi üzerine kısa sürede sonlandırıldı.

İğrenç olay! Halka açık alanda arkadaşının köpeğini cinsel ilişkiye girmek için zorladı... Çevredekilere aldırış etmedi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan Chad Mason isimli bir adam arkadaşının köpeğini yürüyüşe çıkartmak istedi ancak bir anda hayvanla cinsel ilişkiye girmeye çalıştı. 36 yaşındaki Mason köpeği gezdirme fikrinden vazgeçip ona cinsel tacizde bulunmaya başladıktan sonra parkta bulunan diğer ziyaretçileri şaşkına çevirdi. Bir anda pantolonunu indiren adam köpeği kucağına alarak sıkıştırmaya başladı. Görgü tanıkları polise durumu şikayet etti.

ANINDA YAKALANDI

1

Polislerin olay yerine gelmesinden sonra verdiği ifadesinde Mason, son köpeğini gezintiye çıkarttığını ve hakkındaki suçlamaları reddettiğini söyledi. Bölgede bulunan diğer kişilerin ifadesinden sonra Mason, bir hayvanla cinsel ilişki suçlamasına ek olarak, iki kez ahlaksız veya şehvet uyandırıcı teşhir, iki kez cinsel organları ifşa etme suçlamalarıyla tutuklandı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler