MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İkbal Gürpınar, eşiyle ilgili şok edici açıklamalarda bulundu

Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar, eşi Emre Ermiş'le ilgili şok suçlamalarda bulundu. Umrede şiddete uğradığını dile getirem İkbal Gürpınar, eşinden 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti.

Sunucu İkbal Gürpınar, eşi Emre Ermiş'ten sürekli şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açmıştı. İkbal Gürpınar son olarak, eşiyle birlikte sundukları 'Kabe Yolları' adlı programda çekim için gittikleri umrede, eşinin kendisine yumruk kaldırarak "erkeklere sürtüyorsun" dediğini iddia etti.

İkbal Gürpınar Ermiş, eşi ile birlikte sundukları 'Kâbe Yolları' isimli programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını iddia etti. Dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: "Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi.

'UMREDE ERKEKLERE SÜRTÜNMEKLE SUÇLADI'

Emre Ermiş, İkbal Gürpınar'la birlikte sundukları 'Kâbe Yolları' adlı programın çekimleri için gittikleri umre ziyareti sırasında eşini başka erkeklere sürtünmekle suçladı. Başka bir sefer program ekibinin önünde yumruğunu kaldıran Emre Ermiş'i ekiptekiler engelledi. Aşırı kıskanç olan Emre Ermiş, müvekkilimin aleyhine delil oluşturmak amacıyla evine, otomobiline dinleme ve GPS cihazı yerleştirdi."

İkbal Gürpınar Ermiş, boşanma davasında 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı konulmasını istedi.

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar, 1969 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelmiştir. Okul içinde açılan sınavı kazanarak spikerliğe başlamıştır. Bu arada kurslara katılarak makrome eğitimi almıştır. 1994-1995 yılında TRT'de "25.Saat" isimli programla televizyona ilk adımı atmıştır. Ardından Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirmiştir. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yapmıştır. İkbal Gürpınar, TRT Gap'ta çeşitli programlar sunmuş, 1998-2000 yılları arasında TRT'de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdüreliği yapmıştır. 2006 yılında ise Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı programı sunmuştur. Samanyolu TV'den aldığı teklifi değerlendirip çalışmaya başlamıştır. "Yüzük Taşı", "Mutluluk Oyunu" ve ardından "Kimse Yok Mu?" isimli programları da sunmuştur. Daha sonra ise Kanal 7'de yayınlanan "Hayatın İçinden" isimli programı da sunmuştur. İkbal Gürpınar ayrıca "Kimse Yok mu?" ile birlikte olarak TRT'de "Gün Başlıyor" programını sunmuştur. Yaşadıklarını, izlenimlerini ve deneyimlerini 3 kitapta yazmıştır. Şiir albümleri ve şarkıları bulunmaktadır. Çocuklar için masallar yazmıştır. Filiz Sabuncu'nun iki masalının da bulunduğu "İkbal'den Masallar" çocuklar tarafından çok beğenilmiştir. İkbal Gürpınar 3 defa evlenmiştir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler