MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş ile anlaşmaya vardı

İkbal Gürpınar, şok iddialarda bulunduğu eşi Emre Ermiş ile anlaşmaya vardı. Tazminat talebinden vazgeçen İkbal Gürpınar, boşanma davası açtığı eşi Emre Ermiş'le kağıt üzerinde anlaşmaya vardı.

Sunucu ve yazar İkbal Gürpınar ve boşanma davası açtığı eşi Emre Ermiş sonunda anlaştı. Emre Ermiş'e tazminat davası açan ünlü sunucu, bu talebinden vazgeçti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı koyduran İkbal Gürpınar, 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat olmak üzere toplamda 600 bin talep etmişti. Geçtiğimiz aylarda eşinden şiddet gördüğünü söyleyen ve şok iddialarda bulunan İkbal Gürpınar, talepleri dolayısıyla uzayan davanın sonuçlanması için anlaşmayı kabul etti. Davanın anlaşmalıya dönüştüğü boşanma davasında tarafların birbirlerinden herhangi bir tazminat ve nafaka talebi olmadı. Eşyalar paylaşıldı.

UMRE'DE KISKANÇLIK KRİZİ

Şikayet dilekçesinde eşinin aşırı kıskanç olduğunu belirten, "Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi." sözlerin yer veren İkbal Gürbinar, kadınlık onuru, kişilik hakları ve mesleki prestijini hedef alan açıklamaları nedeniyle davalı Emre Ermiş'e karşı dava açma hakkını saklı tuttuğunu açıkladı.

Emre Ermiş ise ünlü sunucusunun suçlamalarına karşılık verdiği dilekçesinde, "İkbal Gürpınar'ın uyguladığı şiddetin dozu ve bana herkesin önünde attığı fırçalar, tehditler için biz koruma talep etsek kesin reddedilir." demişti.

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar, 1969 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelmiştir. Okul içinde açılan sınavı kazanarak spikerliğe başlamıştır. Bu arada kurslara katılarak makrome eğitimi almıştır. 1994-1995 yılında TRT'de "25.Saat" isimli programla televizyona ilk adımı atmıştır. Ardından Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirmiştir. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yapmıştır. İkbal Gürpınar, TRT Gap'ta çeşitli programlar sunmuş, 1998-2000 yılları arasında TRT'de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdüreliği yapmıştır. 2006 yılında ise Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı programı sunmuştur. Samanyolu TV'den aldığı teklifi değerlendirip çalışmaya başlamıştır. "Yüzük Taşı", "Mutluluk Oyunu" ve ardından "Kimse Yok Mu?" isimli programları da sunmuştur. Daha sonra ise Kanal 7'de yayınlanan "Hayatın İçinden" isimli programı da sunmuştur. İkbal Gürpınar ayrıca "Kimse Yok mu?" ile birlikte olarak TRT'de "Gün Başlıyor" programını sunmuştur. Yaşadıklarını, izlenimlerini ve deneyimlerini 3 kitapta yazmıştır. Şiir albümleri ve şarkıları bulunmaktadır. Çocuklar için masallar yazmıştır. Filiz Sabuncu'nun iki masalının da bulunduğu "İkbal'den Masallar" çocuklar tarafından çok beğenilmiştir. İkbal Gürpınar 3 defa evlenmiştir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler