İkinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için site kuruldu

Türkiye’de ikinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için internet sitesi açıldı. Türkiye’de açılan site İngiltere ve Endonezya’dan sonra bu konuda açılan dünyadaki üçüncü site konumunda.

İkinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için site kuruldu

Türkiye’nin belli bir kesiminde ikinci eş tartışmaları sürüyor.

Bu tartışmaların sürerken Türkiye’de ikinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için internet sitesi açıldı.

Türkiye’de açılan site İngiltere ve Endonezya’dan sonra bu konuda açılan dünyadaki üçüncü site konumunda.

“ÜLKEMİZ KÜLTÜRÜNE UYGUN…”

Sitenin “Hakkımızda” bölümünde Nisa suresinden de alıntı yapılarak şu ifadeler kullandı:

“Türkiye'nin ilk dünyanın üçüncü (İngiltere ve Endonezya'dan sonra), ikinci eş bulma sitesine hoşgeldiniz... Tüm semavi dinlerin izin verdiği ve ülkemiz kültürüne uygun ikinci eş kurumu bazı sorunların çözümüdür; yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi... Amacımız insanımızın bu konuda en doğru tercihi yapmasına yardımcı olmaktır."

KİMLER SİTEYİ KULLANIYOR

Sitede “Kimler burada” sorusuna ise şu yanıt veriliyor:

“-Eşiyle tüm münasebeti bitmesine rağmen çeşitli sebeplerle ayrılamayan beyler.

-Evlenmek istemeyen (çesitli sebeplerle) aynı zamanda günah işlemek de istemeyen hanımefendiler.

-Evlenecek biriyle karşılaşamamış hanımefendiler.

-Çaresiz bir dönem geçirip, (Allah cc korusun) fuhuş ve benzeri yollara sapabilecek hanımefendiler.

-Cinsel ihtiyaçlarını günaha girmeden karşılamak isteyen erkek ve kadınlar

-Evlenmek isteyen herkes.”

“AMACIMIZ İNSANIMIZIN EN DOĞRU TERCİHİ YAPMASINA…”

İkinci eş bulma sitesinin kurucusu, site fikrinin nereden çıktığını şöyle anlattı:

“Kendi çevremden kırk beş yaşında ve hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş hala bakire olduğunu söylediğinde bu fikir aklıma geldi. Kendisi, ikinci eş olmanın kendisi için bir çözüm olabileceğini ama doğru birini bulmanın çok zor olduğunu söyledi. Biz de durumları uyan erkek ve kadınları biraraya getiren siteyi kurduk. Amacımız insanımızın en doğru tercihi yapmasına olanak sağlamaktır.”

Odatv

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Biz görmeyeceğiz belki ama ikinci eş yasal hale gelecek. Evli insanların yaptıklarını ''kaçamak'' ve ''çapkınlık'' olarak değerlendiren,haram olan aldatmaların yer aldığı dizi ve filmlere reyting rekorları kırdıranlar mesele ''ikinci eş'' olunca kuduruyor. Bir erkek şu veya bu sebeple ikinci hanım alıp, duygusal ihtiyaçlarını, maddi gereksinimlerini ''adam gibi'' karşıladıktan sonra bunda hiç bir sorun yoktur. Hatta kişiye göre değişmekle birlikte bu durum birinci eş için bile çeşitli açılardan çok faydalı olabilir. Burada konunun detayına giremiyorum.Üstelik tüm semavi dinler buna izin verir.
ne güzel uzun uzun yazmissin neymis bir erkek duygusal gereksinimlerini karsilamak için kadinin maddi gereksinimlerini karsilayarak alabilir miş senin dedigin olayin dost hayati yaşamanın imam nikahli hali olmuyor mu? arti erkek isen karinin da duygusal ihtiyaclarini karşılaması icin baska bir erkegin maddi gereksinimlerini karsilamasi durumunda izin vericek misin sacma salak yorumlar yapmayın o kadin dedigin ana degil mi analar kutsal degil mi neden o zaman o kadinlar mal niyetine kullanılıyor dinin yobazisiniz baska bisey değil
@faydin3511 Erkek alıyorsa kadında alır o zaman 2-3 kocayı bu kadar basit
arkadaş senin karinin 2. es aldığını hayal et bir dr oyle düşün
@faydin3511 varsa senin karın ikinci erkek alırsa ne yapacaksın?
@faydin3511 tüm çabanız nefsinizi özgür hale getirip kadınları ayağa düşürmek..peki bunun tam tersini çevrendeki ,ailendeki bayanlar talep etse ne düşünürsün?
@yakamoz_187 acaba kendi kızı dese ki baba ben bi adamla imam nikahlı yaşıycam, 3-5 günde bir gelip elime para sıkıştırıp, öpüp koklayıp gidecek, o bunları hakediyo, çünkü çok parası var dese napar acaba????
@faydin3511 Ne mide varmış sende de yahu pes!!!
@faydin3511 rüyanda görürsün yobaz.Türkiye cumhuriyeti cumhuriyetle yönetilir ve asla sizin gibi yobazlara müsamaha gösterilmez aç gözlü yobazlar
doğru site,doğru karar.
@tarihiuzman tüm çabanız nefsinizi özgür hale getirip kadınları ayağa düşürmek..peki bunun tam tersini çevrendeki ,ailendeki bayanlar talep etse ne düşünürsün?
siyasal islamdan sonra islami pezoluk sitesi gibi kavramlara artık şaşırmıyoruz. bunların dini imanı donlarının içinde nede olsa.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler