HABER

İngiltere'de şaşkına çeviren görüntü! Yarı çıplak bırakıp direğe bağladılar

İngiltere'nin Basildon kentinde bir adam yarı çıplak bir halde trafik ışıklarına bağlandı. Gören kişilerin güldüğü, caddeden geçen araçların da korna çaldığı adamın direğe bağlanma nedeni ise çok geçmeden öğrenildi.

İngiltere'de şaşkına çeviren görüntü! Yarı çıplak bırakıp direğe bağladılar

Google Streetview kameralarına da yansıyan ilginç olay, İngiltere Basildon'da meydana geldi.

Yarı çıplak olduğu gözlenen adamın işlek cadde üzerindeki bu durumu görenlerin dikkatini çekerken onu bu duruma sokan kişileri en yakın arkadaşları olduğu öğrenildi. Bunu yapmalarının nedeni olarak ise yakında evlenecek olması olarak açıklandı.

BEKARLIĞA VEDA EĞLENCESİ

Arkadaşlarının bekarlığa veda partisi adı altında direğe bağlanan İngiliz, çevredekilerin gülüşmeleri ve bakışmaları altında yarım saat süren hayatında unutulmayacak bir olay yaşadı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Evlilik İSLAMİYETTE İMANIN YARISI dır..onun için EVLENEN ÇİFTİN ŞEYTAN ÜZERİNE VESVESE verir..Zinayı dinimiz yasakladığı için özellikle damatlarda bi bakarsın daha önceden çok beyendiği kızlar evlendikten sonra damada musallat olur..yada gelinin çok beyendiği adam ondan hoşlandığını falan söyler bunların hepsi Şeytanın vesvesesidir.. Dinimize bağlı MÜSLÜMAN a yakışır bir şekilde evlilik varken şeytanın vesvesesi ile bazen saçmasapan hareketlerle MÜSLÜMAN lardada butür suistimal edilmektedir..bu olay ingilterede fakat MÜSLÜMAN lar içindede butür saçmalıklar yayılmaktadır..
zina yasak ama paran varsa 4 kadınla evlen daha çok paran varsa istediğin kadar cariye daha çok paran varsa hangi ülkeye gidersen iki cuma arası kalırsan mutta evliliği yap ama fakirsen zina hepsi
senin başka işin yokmu millete fetva veriyorsun derdi sana mı kaldı,boş işler müdürü.
senin yorumun anlaşılır gibi değil ne alaka
bizde de evlenecek damada etek giydirip türlü türkü maymunluklar yaptırılıyor, aynısının ingilizcesi bu.
Okumak, anlamak, yaşamak bu üç ilkeyi edinmeyen kişi kulaktan duyma şeyleride doğru kabul eder.Fakirse zina zenginse serbest diye bir uygulama İslamiyette yoktur.Kişiler bunu bu şekilde kendisi kabul ediyorsa da okuyab bilen kişi asla kabul edip normal karşılamayacaktır.Zina her koşulda her kişiye aynı şekilde yasaktır.Mute nikahıda dinimizde yoktur..
Geri Dön