HABER

İngiltere saldırısı sonrası skandal Erdoğan paylaşımı!

Reuters, Londra ile ilgili yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB'ye teröre destek vermesi halinde kendilerinin de zarar görecekleri yönündeki uyarısını, saldırı talimatı gibi verdi.

İngiltere saldırısı sonrası skandal Erdoğan paylaşımı!

İngiltere'nin başkenti Londra'da parlamento yakınında bir saldırı gerçekleşti. İlk bilgilere göre saldırgan aracını insanların üzerine sürdü. Aracından inen şahıs, parlamento binasına girmeye çalışırken vurularak öldürüldü. Olayda en az 3 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.

ERDOĞAN'IN SÖZÜNÜ PAYLAŞTILAR

İngiltere merkezli uluslararası haber ajansı Reuters, bu saldırının ardından Twitter hesabından skandal bir paylaşım yaptı.

Bu sabah yaptığı konuşmada AB ülkelerini teröre verdikleri destek konusunda uyaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz böyle davranmaya devam ederseniz, yarın dünyanın hiçbir yerinde hiçbir Avrupalı, Batılı, güvenle, huzurla sokağa adım atamaz." demişti.

Türkiye'nin haberine göre, Reuters meydana gelen bu saldırının ardından Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu sözlerini paylaşarak, saldırıdan Türkiye ve Erdoğan'ı sorumlu gibi göstermeye çalıştı.

İNGİLTERE SALDIRISININ İLK GÖRÜNTÜLERİ:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler