HABER

İstanbul'da dram şiddete dönüştü! Uyuşturucu bağımlısı kızını sokakta sopayla dövdü

İstanbul Bağcılar'da bir anne eline aldığı sopa ile uyuşturucu bağımlısı kızını sokak ortasında dövdü. Bazı vatandaşların araya girmesinin ardından anne kızını yerde bırakıp gitti.

Olay 20 Eylül Pazartesi günü akşam saatlerinde Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi'nde meydana geldi. 4 çocuğu ile yaşam mücadelesi veren bir annenin kızı uyuşturucu bağımlısı oldu. Tüm çabalara rağmen uzun süredir uyuşturucuyu bırakmayan ve sürekli annesine sorun çıkaran kız ile annesinin arasındaki tartışma o gün sokağa taştı. Anne eline aldığı sopayla kızını sokak ortasında dövmeye başladı. Bir süre sonra anne yere yatırdığını kızını dövmeye devam ederken çevrede bulunan vatandaşlar da olan biteni seyretmekle yetindi.

KIZINI YERDE BIRAKIP GİTTİ

O anları evinin penceresinden cep telefonu ile kaydeden bir kişi de, olayı seyredenlere sitem etti. Daha sonra bazı vatandaşların araya girmesinin ardından anne kızını yerde bırakıp gitti. Yerde yatan kız için ambulans çağrıldı. Ayakta tedavi edilen genç kız da bir süre sonra olay yerinden ayrıldı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
allahım sen çocuklarımız koru bu illetten,eskiden böyle diildi bu olaylar uyuşturucu bulmak bu kadar basit diildi,şimdi her köşe başında bi torbacı var ve ne isterseniz hemen getiriyolar,hesapta mafyayı bitiriceklerdi uyuşturucu satanların bacaklarını kırın getirin diyorlardı heryer mafya doldu sokaklar berbat halde uyuşturucu fuhuş dolandırıcılık gasp hırsızlık tecawüz aldı başını gidiyo,işin götü tarafı polis yakalıyo savcı bırakıyo,suç olmaktan çıktı sanki bu işler,allah sonumuzu hayretsin tez zamanda bunları satanların kökünü kurutsun..
iyi niyet ile yazdığınızdan şüphe yok, fakat Allah korumaz, korusa onbinlerce bu çocukları korurdu. Kim korur, önce aile sonra devlet. Devlet kısmı önemli. İstense bir gram sokağa inmez uyuşturucu. Büyük ve yüksek kazancı olan bu pislik sektörde devletin her kademesi nasipleniyor.
savcı ne yapsın hangi biriyle uğraşacak savcı olmak kolaymı gunde kaç kişi tehtit ediyor nelere maruz kalıyorlar psikolojik baskı
iyi yapmış o anne kim bilir ne umutlarla ne yokluklarla büyütü o kızı sokak serserisi olsun diye degil
Bu bir dram ve toplum yarasıdır, o anne ve kız bir Müdlüman ülkede böyle bırakılamaz. Anne neler çekiyor kim bilir..
Geri Dön