HABER

İstanbul'da tehlikeli anlar! Görür görmez kaçmaya çalıştılar

İstanbul'da Kurban Bayramı nedeniyle bazı noktalarda yoğunluk yaşandı. Trafik yoğunluğuna girmek istemeyen bazı sürücüler ise ters yöne girerek kaçmaya çalıştı. İstanbul'da kazaya davetiye çıkan görüntüler havadan görüntülendi.

İstanbul'da sürücüler, bazı noktalarda oluşan trafik yoğunluğundan kaçmak için hem kendilerinin hem de başkalarının canlarını hiçe saydı. Kimi sürücü ters yönden geri geri gitti kimi sürücü de 'U' dönüşü yaparak bağlantı yoluna çıktı. İstanbul'da kazaya davetiye çıkan görüntüler havadan görüntülendi.

tem039de-kurban-trafiginde-ters-yon-tehlikesi_5586_dhaphoto4

TRAFİK YOĞUNLUĞU OLUŞTU

İstanbul'da bayram namazının ardından yola çıkan sürücüler bazı bölgelerde trafik yoğunluğuna neden oldu. TEM otoyolu Avcılar gişeleri mevkiinden Büyükçekmece Gölü'ne kadar olan yaklaşık 15 kilometrelik kısmında da sabah saatlerinden itibaren trafik yoğunluğu oluştu.

tem039de-kurban-trafiginde-ters-yon-tehlikesi_5586_dhaphoto5

TEHLİKELİ ANLAR

Yolun bazı bölgelerinde trafik adım adım ilerledi. Kurbanlık kesim alanlarına girmek isteyenlerin neden olduğu trafikte tehlikeli anlar yaşandı. Trafiğin başladığı nokta olan Avcılar gişeleri mevkiinde bazı sürücüler yoğunluğa takılmamak için ters yöne girerek bağlantı yollarına gitmeye çalıştı. Kimi sürücü ters yönden geri geri gitti kimi sürücü de 'U' dönüşü yaparak bağlantı yoluna çıktı. Yüzlerce aracın tehlikeli ters yön manevraları havadan görüntülendi.

tem039de-kurban-trafiginde-ters-yon-tehlikesi_5586_dhaphoto8 (1)

Kaynak: DHA

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler